15 Gramatycznych Głupstw, Które Sprawiają, Że Wyglądasz Głupio [Infografika]

Jesteśmy zwolennikami pisania konwersacyjnego, które jest angażujące, przekonujące i zabawne. Oznacza to, że złamanie czasami dusznej reguły gramatycznej jest całkowicie w porządku (i wiele razy jest to preferowane).

Z drugiej strony, popełnianie błędów gramatycznych sprawia, że źle wyglądasz i szkodzi twojej skuteczności. Czasami nawet nadużywamy słów, ponieważ słyszymy, że inni używają ich nieprawidłowo.

Zebraliśmy więc 15 najbardziej skandalicznych bzdur gramatycznych w jedną pomocną infografikę. Z tym przydatnym odniesieniem, już nigdy nie będziesz wyglądać głupio.

Szukasz usług Content marketingowych?

Jesteśmy agencją Copyblogger Digital Commerce Partners.
Specjalizujemy się w dostarczaniu ukierunkowanego ruchu organicznego dla rozwijających się firm cyfrowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

infographic -- click the text links in the post for text versions of the visual material

Czy jesteś wiz gramatyka, który ma również silny głos pisarski?

Czy wiesz, jak stworzyć potężny nagłówek? Co powiesz na wnikliwą, przekonującą treść, która spełnia obietnicę nagłówka? Wtedy możesz być odpowiedni dla naszego Programu Certyfikacji Content Marketer!

Pomaga pozycjonować firmę na większy sukces. A jeśli zarobisz Certyfikat Content Marketer badge aby wyświetlić na swojej stronie internetowej, potencjalni klienci widzą, że masz szkolenie, którego szukają … i poczują się pewniej, zatrudniając Cię.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dodaj swój adres e-mail poniżej, aby uzyskać wszystkie szczegóły, gdy ponownie otworzymy program dla nowych uczniów.

Wszyscy jesteśmy zajęci i popełniamy błędy.

Ta kombinacja jest problematyczna, gdy musisz przedstawić skuteczny kawałek pisma right now, niezależnie od tego, czy jest to e-mail, post na blogu, czy propozycja dla klienta.

W Copyblogger chcemy, abyś był traktowany poważnie jako pisarz, więc jesteśmy partnerem Grammarly, zasobu pisarskiego, który optymalizuje Twoje szanse na wyglądanie jak profesjonalista.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Grammarly, narzędziu dla poważnych pisarzy.

Pobierz Grammarly
Total
0
Shares
Related Posts