10 zabójczych zasobów dla przedsiębiorców mediów społecznościowych

Naomi z IttyBiz jest w środku wspaniałej serii o tym, jak jej blog zarobił w tym roku $176,000 dzięki sześciu różnym rodzajom strumieni dochodów. Zacznij od postu na dole strony i przejdź do góry… świetne rzeczy.

Niesamowity artykuł Leo Babauty opisujący, jak zbudował Zen Habits na jednym z największych blogów na świecie.

Wyświetl swoją liczbę obserwujących na Twitterze na swoim blogu za pomocą licznika Twittera, tak jak robisz to ze statystykami Feedburnera. I nie zapomnij śledzić mnie na Twitterze.

Mówiąc o Twitterze, Darren Rowse z Problogger uruchomił właśnie nowy blog-TwiTip, który jest, jak się domyślacie, zbiorem wskazówek na temat Twittera. Uwielbiam, że zbudował bloga z tezą, i o tak … nie zapomnij śledzić mnie na Twitterze. 🙂

Texas Tech wygląda jak prawdziwa okazja w tym roku w futbolu Studenckim, a Jeff Sexton wykorzystuje zespół jako podstawę dwuczęściowego samouczka na temat optymalizacji strony internetowej. Sprawdź część pierwszą i część drugą, aby uzyskać świetne wskazówki.

Seth Godin, porażka.

SEO stud Michael Gray uruchamia Viral Conversations, usługę przeglądania blogerów, również zasilaną przez Thesis. Hmmm … widzę tu pewien trend.

Chuck Westbrook tworzy plemię blogerów, którzy pomagają sobie nawzajem. Sprawdź to (nawet nie wspomnę o temacie, którego używa).

Giovanna (a/k/A Mrs.Aaron Wall) ułożyła naprawdę przydatny SCHEMAT BLOKOWY pay-per-click, który pomaga w pełni wykorzystać Google AdWords itp.

Jeff Walker ponownie otwiera drzwi do wprowadzenia na rynek Formuły 2.0. Jest to jeden z najlepszych szkoleń online w okolicy (przeszedłem szkolenie dwa razy, zapłaciłem za nie dwa razy i osiągnąłem ogromny zwrot z inwestycji… i to tylko do tej pory), więc nie przegap tym razem.

Total
0
Shares
Related Posts