Znaczenie mediów społecznościowych

Jest tak wiele rzeczy w tym poście Chrisa Heuera, które przypominają moje własne myśli ostatnio, po prostu nie mogłem uwierzyć moim oczom, gdy czytam. Chciałbym pomyśleć, że w końcu napisałbym coś takiego, ale teraz nie muszę i mogę po prostu kontynuować pracę nad wprowadzaniem wizji w rzeczywistość.

Przeczytaj to. Jest fantastyczny od początku do końca(końcówka kapelusza do Brogana).

Chociaż stanowi to tylko niewielką część ogólnego zakresu postu Heuera, uważam, że ten fragment jest szczególnie istotny dla tego, nad czym ostatnio pracowałem:

Jak widzieliśmy z telewizją reality, hybryda nadmiernie produkowanego “ledwo opartego na rzeczywistości” nie trzyma się długo z ludźmi. Głębokie ludzkie pragnienie prawdziwych związków z podróżą bohatera przez Josepha Campbella nie będzie długo tolerować sztuczek i głupców. Prawdziwy dramat człowieka, “Jak” treść, wnikliwy komentarz, naprawdę zabawna komedia, emocjonalnie naładowana rozrywka, wciągające rozmowy, rzeczowe wiadomości ze świata i historie dobrze opowiedziane będzie rządzić dniem.

Podkreślenie moje.

Ostatnio dużo gadałem o Tubetorialu z ludźmi, jak można sobie wyobrazić. I większość ludzi natychmiast to dostaje.

Staramy się, aby te samouczki wideo były wizualnie interesujące, a jednocześnie uczyły. Możemy nawet spróbować rozśmieszyć cię (a przynajmniej się uśmiechnąć).

Ale Filmy Tubetorial nie wyglądają jak zbyt dopracowane produkcje telewizyjne z bardzo ważnego powodu.

I nigdy tego nie zrobią.

Subskrybuj Copyblogger dzisiaj!

Dodaj Copyblogger do Twoich ulubionych Technorati.

Total
0
Shares
Related Posts