Zbuduj lepszą profesjonalną sieć i przekształć swój biznes

Czy wiesz, że istnieje bezpośredni związek między tym, z kim spędzasz czas, a tym, jak wygląda twoje życie?

Prawda.

Jesteś szczęśliwszy, jeśli spędzasz czas ze szczęśliwymi ludźmi, bardziej udany, jeśli spędzasz czas z ludźmi sukcesu, bardziej pesymistyczny, jeśli spędzasz czas z pesymistycznymi ludźmi.

Więc jeśli masz jakieś śmiałe cele i chcesz zbliżyć je do rzeczywistości, jedną rzeczą, którą możesz zrobić, to spędzić więcej czasu z ludźmi, którzy mają pożądane cechy.

Biznesowo. Dobrze wyważony. Optymistycznie. Kompetentny. I tak, sukces.

Jeśli chcesz odkryć możliwości rozwoju kariery, nagradzania projektów i lepszego życia, pomyśl o rodzajach ludzi, z którymi możesz zacząć się otaczać. Bo sukces mija.

Jak ich znaleźć? Oto kilka pomysłów, jak zacząć.

Zrozum, że wpływowi ludzie mogą radykalnie zmienić twoje życie

Zawsze tak było w biznesie, ale efekt jest ogromnie wzmacniany przez internet. Sukces w XXI wieku nie jest tworzony solo. Jest zbudowany w sieci.

Według Lewisa Schiffa, jeśli jesteś połączony z sześcioma bardzo powiązanymi osobami (jak większość ludzi odnoszących sukcesy), każda z nich otwiera przed tobą swoje sieci.

Garść dobrych połączeń może otworzyć się na tysiące (lub setki tysięcy) nowych połączeń — a one chance encounter może zrobić niewiarygodne rzeczy dla ciebie.

To mogą być “movers and shakers” sieci-potężne głosy z dużą publicznością.

Ale może to być również idealny partner biznesowy lub uderzający, kreatywny głos, który daje wizję Twojej firmy. Twoim następnym połączeniem zmieniającym biznes może być sprzedawca, klient lub po prostu przyjaciel, który jest naprawdę inteligentny w strategii marketingowej i chętnie pomoże.

Wszyscy mamy coś do wniesienia, i wszyscy mamy obszary, w których nie jesteśmy silni. Sieć pozwala znaleźć Twoje uzupełnienie, dzięki czemu możesz robić więcej z tego, w czym jesteś fantastyczny.

Skupić się na budowaniu skuteczne sieć-nie masywna

Są ludzie, którzy wydają się robić zawód z sieci. A biorąc pod uwagę ilość czasu, jaki spędzają na towarzyskich spotkaniach online, kuszące jest zastanawianie się, kiedy faktycznie prowadzą jakikolwiek biznes.

Bycie społecznością jest świetne, ale nie potrzebujesz największej sieci na świecie. Potrzebujesz kilku silnych powiązań z ludźmi, z którymi czujesz prawdziwy rezonans. Czasami masz naprawdę szczęście, a ci ludzie mają odbiorców, którzy również są na długości fali.

Kiedy zaczynasz budować swoją sieć, najpierw skup się na kilku osobach — może pięciu lub sześciu. Przydaj się. Zrozumieć ich pracę, czym się pasjonują. Jeśli mają widownię, dowiedz się, na czym jej zależy.

Zwróć uwagę-nie w fałszywy, przerażający sposób, ale dlatego, że jesteś zainteresowany tym, co mają do powiedzenia.

Wyjdź poza media społecznościowe

Większość z nas pracujących w Copyblogger Media poznała Briana Clarka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie poprzestaliśmy jednak na czacie na Twitterze na temat Fineasza i Ferba, muzyki lat 80.i Fight Clubu. (Chociaż to nie bolało.)

Media społecznościowe są świetne do nawiązywania relacji, ale kiedy masz szansę, zabierz sprawy dalej. E-maile handlowe. Idź na konferencje. Realizuj projekty razem. Get into real rozmowy.

Copyblogger Media narodził się z tego rodzaju sieci prowadzących do partnerstwa i przekształcił się w grupę jasnych odmieńców wykonujących znaczącą pracę razem.

Nie bądź przerażający

Jednym z najlepszych sposobów na buduj profesjonalna sieć ma być osobą, w której inni ludzie sukcesu chcą być.

Bądź pomocny. Bądź pewny siebie. Wiedz, co wnosisz do stołu-nawet jeśli jest to głównie bezgraniczny entuzjazm. Przyczynić się. Umieć dawać, a także umieć prosić. Traktuj wszystkich z szacunkiem, niezależnie od tego, czy są “wpływowi”, czy nie. I pamiętaj, aby nie piszczać na butach, gdy spotkasz swoich bohaterów! Bycie fanem jest świetne; bycie wściekłym fanem jest trochę … przerażające.

Najlepszy rodzaj sukcesu — taki, jaki cenię-mierzy się przede wszystkim liczbą osób, którym możesz pomóc. Nie sprzedając się krótko (to nikomu nie pomaga), ale budując coś wartościowego i wydobywając słowo. Nawiązywanie szczerych, prawdziwych kontaktów może Ci w tym pomóc. Kiedy jesteś na fajnej misji, ludzie, którzy mogą pomóc, uznają to za atrakcyjne.

Odkryj, gdzie spędzają czas influencerzy

Więc gdzie można znaleźć tę sieć? Zaczynasz od ustalenia, gdzie spędzają czas.

Mają bloga? Na jakie konferencje chodzą? Gdzie oni mówią? Jakie fora nawiedzają? Kiedy trafiają do krat?

Jeśli zdarzyło ci się być w Austin Na South By Southwest interactive w tym roku, mam nadzieję, że dotarłeś na naszą imprezę. To było piekielne miejsce, aby połączyć się z jasnymi ludźmi — influencerami online, kreatywnymi umysłami biznesu, utalentowanymi artystami i pisarzami oraz asortymentem gwiazd rocka, ninja i (moich ulubionych) goonies.

Lubimy łączyć inteligentnych, odnoszących sukcesy ludzi. To jest zabawne i ciekawe, i wiele się uczymy z połączeń, które są wywołane. Wkrótce podzielimy się z Wami kilkoma przemyśleniami na ten temat, więc bądźcie czujni.

A Ty?

Czy kiedykolwiek nawiązałeś połączenie, które zmieniło Twoją firmę lub twoje życie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Total
0
Shares
Related Posts