Uzyskaj ” znacznie lepszą wydajność hostingu i płać mniej “(ich słowa, Nie Nasze)

W poniedziałek wyjaśniłem — własnymi słowami-W Jaki Sposób hosting WordPress zarządzany przez syntezę może znacznie poprawić szybkość, stabilność i SEO witryny.

Dam ci też znać, że dajemy ci bezpłatną migrację, jeśli zapiszesz się na syntezę tutaj zanim zegar wybije 5: 00 po południu czasu pacyficznego dzisiaj (piątek, luty 6, 2015).

Dobra, wystarczy. moje słowa. Teraz chciałbym pozwolić rzeczywista synteza klientów do the talking …

Korzyści płynące z syntezy

Naprawdę nie ma powodu, aby rozważyć użycie kogokolwiek innego do rozwiązania hostingowego WordPress.

Łatwo powiedzieć, że jestem zadowolonym klientem. Ale naprawdę zadowoleni klienci podejmują działania i mówią innym, aby cieszyli się korzyściami płynącymi z syntezy: skoncentrowany hosting WordPress, który jest niesamowicie szybki od zespołu, który rozumie potrzeby dzisiejszych marketerów treści.

~ Bryan Eisenberg, autor bestsellerów i założyciel / CMO IdealSpot

Doskonałe wsparcie i inteligentna konfiguracja serwera

Nie mogę polecić Web Synthesis wystarczająco wysoko!

Obsługa i wsparcie są niesamowite, a personel jest niezwykle kompetentny i pomocny.

Dodaj do tego niezwykle szybkie i solidne serwery, niewiarygodnie rozsądne ceny (bez ukrytych opłat, takich jak inni dostawcy hostingu) i różne powiązane produkty w pełni obsługiwane przez tę samą firmę, a tak naprawdę nie ma dobrego powodu, abym rozważył użycie kogokolwiek innego do Twojego rozwiązania hostingowego WordPress.

Doszliśmy do syntezy internetowej z bardzo unikalnymi i wysokimi wymaganiami i oczekiwaniami ze względu na nasz model biznesowy, a one się spełniły.

W wyniku hostingu z nimi i bardzo małego przestoju podczas naszej sprzedaży 5-dniowej byliśmy w stanie z powodzeniem obsłużyć ponad zamówienia 20,000+ i zebrać ponad $200,000, które zostały przekazane naszym partnerom charytatywnym po sprzedaży.

Kiedy pojawiły się problemy, zespół zwykle bardzo szybko reagował i naprawiał je, a także robił wszystko, aby upewnić się, że wiem, co się dzieje i mogę poprosić o ponowne uruchomienie php w razie potrzeby.

Jedną z rzeczy, które najbardziej zaimponowały mi w hostingu syntezy internetowej, poza niesamowitym wsparciem i przyjaznym personelem, była konfiguracja serwera.

Przetwarzaliśmy ponad 50 transakcji na minutę. Na szczęście system został skonfigurowany tak, aby działał dobrze w czasach intensywnego zużycia zasobów, ponieważ front end skierowany do Klienta ma priorytet zasobów.

Dzięki temu byliśmy w stanie obsługiwać transakcje aż do ostatnich sekund naszej sprzedaży z bardzo małym problemem.

Dziękujemy za świetny produkt, wsparcie i system. Polecimy Ciebie i twoją firmę każdemu, kto zapyta i podzieli się już naszą rekomendacją ze wszystkimi współtwórcami naszej sprzedaży.

~ Griffin Stewart, CTO i współzałożyciel 5DayDeal.com

Zyskaj więcej, zapłać mniej

Hej ludzie, chciałem tylko poświęcić chwilę i dać wam znać, jak absolutnie jestem zdumiony wyjątkową jakością hostingu syntezy.

Około rok temu zdecydowałem, że nadszedł czas, aby poważnie zająć się obecnością w sieci dla mojego małego biznesu (jestem hipnoterapeutą). Zatrudniłem lokalnego projektanta i zbudowała dla mnie świetną stronę internetową w WordPress.

W tym czasie zdecydowałem się hostować z innym dostawcą, którego używałem od lat i nigdy nie miałem problemu. Niestety nie trwało długo, aby zdać sobie sprawę, że nawet ich “biznesowy” plan po prostu nie zamierza go wyciąć.

Moja strona była nieznośnie powolna, Ładowanie trwało nawet 30 sekund i odkryłem, że nie otrzymałem wszystkich moich e-maili. Rozmawiałem z ich personelem pomocniczym i ostatecznie zalecili mi uaktualnienie z ich wspólnego planu ~$10/miesiąc do ~$100/miesiąc VPS. To dużo pieniędzy na stronę, która odwiedza 10-20 dziennie.

Po dziewięciu miesiącach zmagania się z tym postanowiłem przenieść się do innego dostawcy, o którym słyszałem wspaniałe rzeczy i o którym wielu blogerów przysięgało. Mogę powiedzieć, że było lepiej. Ich biznes plan był więcej pieniędzy, ale od razu zauważyłem poprawę po migracji. Mimo to, nadal nie było do zaakceptowania w 12-16 sekund, aby załadować moją stronę.

Zacząłem ciężko pracować, aby zoptymalizować moją stronę, a nawet zapłacił ludzi, aby pomóc mi zoptymalizować moją konfigurację buforowania. Zacząłem również płacić za usługę CDN, aby moja strona była jeszcze lepsza.

Po kilku miesiącach pracy dostałem czas ładowania do 6-9 sekund.

W tym momencie byłem naprawdę sfrustrowany.

Między wszystkim płaciłem ~$50 miesięcznie i nadal czułem, że moje doświadczenie użytkownika po prostu nie było wystarczająco dobre. Nikt nie jest na tyle cierpliwy, by czekać nawet sześć sekund, więc musiałem zrobić coś lepszego.

Strona mojego głównego konkurenta ładuje się bardzo szybko. Wiedziałem, że muszę poprawić wrażenia użytkownika.

Po wielu badaniach natknąłem się na hosting syntezy.

Twoje ceny były nieco wyższe, a ja zaczynałem czuć, że nie chcę płacić jeszcze więcej pieniędzy; ale więcej niż chciałem, aby moja strona była szybsza.

W ciągu ostatniego miesiąca ręcznie migrowałem moją witrynę do syntezy i wykonałem sporo poprawek w tym procesie. Wyniki są niesamowite!

Mój czas ładowania wzrósł z sześciu sekund do jednej sekundy.

I to bez CDN.

W rzeczywistości byłem w stanie anulować te usługi, a dziś, korzystając z syntezy, uzyskuję znacznie lepszą wydajność hostingu i płacę mniej niż przed zmianą.

Jesteście świetni! Dziękuję bardzo.

~ Jeremiah Wolfe, właściciel Therapeutic-Journeys.com

Wypróbuj Hosting Synthesis Managed WordPress dla siebie

I nie martw się o ból lub koszty migracji. Zajmiemy się tym za Ciebie.

Wszystko, co musisz zrobić, to rozpocząć 30-dniową próbę gwarancji zwrotu pieniędzy syntezy do godziny 17: 00 czasu pacyficznego dzisiaj …

Kliknij tutaj, aby uzyskaj lepszy hosting WordPress w niższej cenie
(Plus bezpłatna migracja witryny)

Total
0
Shares
Related Posts