SXSW, Twitter i koniec Copybloggera

Tylko krótka notka, aby poinformować, że będę odbywała coroczną pielgrzymkę do Austin na SXSW. Nie będę prezentował (praca, ugh), ale chciałbym poznać kilka osób, które poznałem w Internecie. Więc jeśli idziesz, poszukaj mnie.

Mam sporo rzeczy do zrobienia zanim tam pojadę, więc przepraszam za brak treści. W ciągu najbliższych dni wyciągnę kilka rzeczy. Rzeczy mogą być rzadkie, gdy mnie nie będzie, chyba że pojawią się posty gości (podpowiedź, podpowiedź).

SXSW Interactive

Ale prawdziwym zagrożeniem dla Copybloggera jako trwającej publikacji nie są obfite ilości alkoholu, które zwykle są spożywane w SXSW, to Twitter. Tak, w końcu “dostaję” Twittera i niestety jest bardzo uzależniający.

Ogólnie lubię po prostu czaić się i odpowiadać ludziom. To bardzo konwersacyjne, czego wcześniej nie rozumiałem.

Więc, jeśli jesteś na Twitterze, możesz śledzić mnie, jeśli chcesz. Jeśli nie jesteś na Twitterze, to naprawdę jest całkiem fajne… ale nie mów, że cię nie ostrzegałem.

A jeśli nie nauczę się łagodzić uzależnienia od Twittera, może to być koniec Copybloggera. Kto może pisać, kiedy woli tweetować?

P. S. Naprawdę chciałbym zobaczyć kilka zabójczych postów gości. Myślę, że trochę zabawy jest dokładnie tym, czego potrzebuję.

Total
0
Shares
Related Posts