RingCentral Video Review

Połączenia konferencyjne to jeden z najważniejszych sposobów komunikacji z zespołem w przestrzeni biznesowej. Korzystanie z usługi połączeń konferencyjnych, takich jak RingCentral, jest doskonałym sposobem na ułatwienie komunikacji z dużym zespołem przez telefon.

Sposób, w jaki pracujemy, zmienia się, a wraz ze wzrostem zapotrzebowania na pracę zdalną, zmieniają się systemy i narzędzia, które pomagają łączyć się z daleka.

RingCentral dobrze wypada w porównaniu z innymi produktami z naszej listy Najlepszych Usług połączeń konferencyjnych. W rzeczywistości jest to numer jeden, z kilku dobrych powodów.

RingCentral to przystępny cenowo, rozbudowany i doskonały produkt oparty na chmurze, który spełnia potrzeby ponad 400 000 zespołów.

RingCentral plusy i minusy

Plusy

 • 24-godzinny czas trwania spotkania
 • Przystępne ceny, już od 20 USD miesięcznie
 • Do 200 uczestników
 • Nieograniczone konferencje audio

Wady

 • Powolne czasy raportowania
 • Ustawienia mogą być trudne w nawigacji

Odwiedź RingCentral

Porównaj Najlepsze Usługi Połączeń Konferencyjnych
Zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach telekonferencyjnych na rynku i zobacz, co zalecamy, aby najlepiej odpowiadało twoim potrzebom.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak RingCentral porównuje się Do Najlepszych Usług połączeń konferencyjnych

Jak wspomniano powyżej, w porównaniu do innych najlepszych usług telekonferencyjnych, RingCentral plasuje się jako najlepszy produkt do łączenia zarówno rozmów, jak i wideokonferencji.

To doskonała obsługa połączeń dla nowoczesnego biura, z intuicyjną platformą, która oferuje spotkania głosowe i wideo, wiadomości zespołowe, współpracę i Centrum Kontaktu, wszystko z wielką łatwością.

RingCentral jest przeznaczony dla małych i dużych firm z szeroką gamą funkcji, od niestandardowych numerów do akcesoriów i urządzeń telefonicznych. Oferuje do 200 uczestników do wideokonferencji, nie pozostawiając zespołu na uboczu.

Oprócz RingCentral, uważamy, że GoToMeeting jest świetną alternatywą dla modernizacji sali konferencyjnej, dzięki kompleksowemu sprzętowi i oprogramowaniu.

Liczba uczestników RingCentral

Liczba uczestników konferencji lub wideokonferencji jest jednym z najważniejszych elementów każdej usługi telefonicznej.

Jeśli prowadzisz firmę na większą skalę z kilkuset pracownikami, którzy muszą natychmiast zadzwonić, najlepiej jest znaleźć usługę, która oferuje elastyczny zakres uczestników.

Na szczęście RingCentral pozwala zaprosić do 200 osób za pomocą prostego linku, e-maila lub tekstu, który możesz wysłać do swojego zespołu za pomocą jednego kliknięcia.

Niestety, jego Najtańszy plan nie obsługuje tej funkcji,więc większe firmy z pracownikami poniżej 100 skorzystają bardziej ze standardowego planu za $ 24.99 miesięcznie. Jeśli jesteś większy niż to, spodziewasz się zapłacić $ 34.99 miesięcznie za 200 uczestników wymienionych powyżej.

Jednak pomijając ceny, uważamy, że inwestowanie w RingCentral jest tego warte ze względu na dodatkowe funkcje, które otrzymujesz z każdym planem, który oferuje większą liczbę uczestników.

Możesz również uzyskać dostęp do 24-godzinnego czasu trwania spotkania w obu planach, co jest równie ważne, ponieważ jest znacznie bardziej produktywne, gdy spotkania nie są skrócone z powodu ograniczonego czasu trwania.

Jeśli chodzi o liczbę uczestników, najlepiej wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i wielkości firmy.

Wideokonferencje RingCentral

Nie wszystkie usługi połączeń konferencyjnych obejmują wideokonferencje, podczas gdy niektóre specjalizują się w tej dziedzinie. Na szczęście dla Ciebie RingCentral jest najlepszym rozwiązaniem zarówno dla konferencji audio, jak i wideo – z rozbudowanymi funkcjami, które zaspokajają potrzeby wideo.

Nie tylko otrzymujesz wspaniałe funkcje audio, ale RingCentral oferuje wideokonferencje i rozbudowane funkcje do sparowania z nim. Dzięki wideokonferencjom możesz uprościć przepływ pracy i przekształcić komunikację w jednej platformie.

W przypadku połączenia wideo możesz udostępniać swój ekran pracownikom, tworzyć natychmiastowe zespoły i spotykać się na dowolnym urządzeniu.

Imponującym aspektem wideokonferencji RingCentral jest to, że produktywność nie kończy się w momencie spotkania. Po wszystkich rozmowach wideo możesz udostępniać podsumowania spotkań zespołowi, ponieważ możesz archiwizować wszystkie nagrania i pliki dla dodatkowej wygody.

Podobnie jak wideokonferencje, nie ma ograniczeń co do wideokonferencji, więc możesz rozmawiać tak długo, jak uważasz za stosowne w ramach odpowiedniego planu.

Niektóre inne funkcje wideokonferencji obejmują:

 • Pełna kontrola panelu
 • Przeciągnij i upuść pliki
 • Przełącz do trybu ciemnego
 • Blokowanie spotkań z ochroną hasłem

Jakość obrazu i dźwięku RingCentral

Głównym celem pracy z usługą połączeń konferencyjnych jest tworzenie i doświadczanie wysokiej jakości spotkań wideo i audio dla Ciebie i Twojego zespołu, a jest to obszar, w którym RingCentral błyszczy.

Dzięki RingCentral uzyskasz niezawodny dźwięk HD i obraz, który jest zawsze przejrzysty, bez względu na to, gdzie jesteś i na jakim urządzeniu się spotykasz.

Jako usługa telefonii VoIP możesz wykonywać połączenia tylko za pomocą połączenia internetowego. Największą zaletą jest to, że możesz wykonywać i odbierać połączenia z dowolnego miejsca na świecie, nie martwiąc się o podejrzane systemy telefoniczne lub jakość istniejących sygnałów telefonicznych.

Dzięki temu RingCentral ma kilka funkcji, które pomogą Ci monitorować i zarządzać jakością dźwięku i obrazu. Niektóre z nich obejmują:

 • Redukcja szumów w tle podczas wideokonferencji
 • Przyciski wyciszania do konferencji audio
 • Pojedynczy most konferencyjny dla mniej LGD
 • Unikalne kody konferencyjne, dzięki którym pracownicy mogą spotykać się jednocześnie bez zakłócania niczyjej rozmowy

Funkcje te gwarantują wysokiej jakości połączenie audio i wideo, czego każdy zespół powinien szukać przed zakupem usługi połączenia konferencyjnego.

Nagrywanie rozmów RingCentral

Nagrywanie rozmów konferencyjnych to kolejna funkcja, na którą należy zwrócić uwagę przed zakupem usługi połączeń. Nagrywanie rozmów przydaje się z wielu powodów, ale ważne jest, aby dokładnie sprawdzić przestrzeń dyskową i znaleźć plan, który odpowiada budżetowi i potrzebom.

Mimo że RingCentral oferuje automatyczne nagrywanie rozmów, dotyczy to tylko planów Premium i Ultimate, od $34.99 do $49.99 miesięcznie.

Jednak RingCentral oferuje również nagrywanie rozmów na żądanie dla swojego standardowego planu. Jedyną różnicą jest to, że musisz ręcznie nagrywać połączenia telefoniczne za pomocą telefonu z aprowizacją IP, numeru przekierowującego lub telefonu RingCentral dla telefonów komórkowych, zamiast polegać na funkcji automatycznego nagrywania.

W zależności od tego, jaki plan najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, korzyści z nagrywania rozmów pozostają takie same dla każdego planu.

Jest łatwy w konfiguracji za pomocą kilku kliknięć i możesz odtwarzać lub pobierać nagrania w dowolnym momencie—gdzie możesz zapisać do 100 000 nagrań na jednym koncie i mieć dostęp do nagrań przez 90 dni.

Otrzymujesz również niestandardowe lub domyślne ogłoszenia, aby upewnić się, że wszystkie nagrania są zgodne z prawem, a dzwoniący może wyrazić zgodę przed rozpoczęciem nagrywania.

Dla każdego, kto korzysta ze standardowego planu z nagrywaniem na żądanie, wystarczy nacisnąć jeden numer na klawiaturze, aby nagrać i nacisnąć go ponownie, aby zatrzymać.

Planowanie i konfiguracja połączeń RingCentral

Konieczności zamieszania wokół i komunikować się tam iz powrotem przed spotkaniem może być stresujące i mylące dla niektórych. Dlatego ważne jest, aby potencjalna usługa połączeń oferowała bezproblemowe procesy planowania i konfiguracji.

RingCentral oferuje właśnie to, bezproblemowy sposób planowania połączeń i spotkań za pomocą kalendarza Google Calendar i integracji kalendarza Office 365 Outlook.

Możesz skonfigurować spotkania w aplikacji internetowej lub komputerowej, klikając przycisk Harmonogram w Panelu sterowania.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wybrać preferowany kalendarz i wysłać powiadomienie do właściwego zespołu.

W aplikacji komputerowej możesz użyć identyfikatora spotkania, aby skonfigurować spotkanie. Możesz również utworzyć hasło, które możesz wysłać za pomocą linku do swojego zespołu Ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz dodatkowego bezpieczeństwa, RingCentral pozwala tylko uwierzytelnionym użytkownikom dołączyć, więc nie musisz się martwić, że ktoś infiltruje twoje spotkania biznesowe.

Dodatkowe Dodatkowe funkcje obejmują:

 • Uczestnicy nie muszą być w sieci RingCentral, aby dołączyć do spotkania
 • Możesz zaprosić uczestników międzynarodowych
 • Konferencje działają na różnych urządzeniach
 • Zaplanuj spotkanie na dowolnym urządzeniu

Oferty RingCentral

RingCentral oferuje kilka produktów związanych z usługami telefonicznymi, które dają wiele opcji dla różnych potrzeb użytkownika. Oto dogłębne spojrzenie na produkty, które oferuje RingCentral jako usługa połączeń konferencyjnych:

RingCentral Outbound Sales

Jeśli szukasz bardziej rozbudowanego produktu, który obejmuje promocję i zarządzanie kampaniami, rozszerzenie sprzedaży wychodzącej RingCentral może być właśnie dla ciebie.

Dzięki rozszerzeniu outbound Sales, znanym również jako system “contact center” RingCentral, możesz sprzedawać, sprzedawać i zbierać dane o swoich produktach i usługach dzięki zautomatyzowanemu zarządzaniu outbound.

Uzyskujesz dostęp do list I dyspozycji lead agency oraz elastycznych spersonalizowanych skryptów, aby dostosować sprzedaż do każdego klienta.

Praca z zespołem? Nie ma sprawy! RingCentral pozwala pozostać w kontakcie z wewnętrznym zespołem za pomocą wiadomości, spotkań wideo i nowoczesnego telefonu biznesowego, wszystko za pośrednictwem jednej aplikacji.

Dzwonienie do klientów nigdy nie było szybsze dzięki zautomatyzowanej technologii RingCentral dialer i call-blending-dzięki której dotrzesz do klientów szybciej niż konkurencja. Możesz również zmniejszyć ryzyko naruszenia TCPA z jego własną ręczną opcją wybierania.

Będziesz korzystać z wielu innych funkcji tego produktu, w tym:

 • Analizy i raportowanie w czasie rzeczywistym
 • Zintegruj narzędzia, takie jak Google Suite i Outlook
 • Zbiorcze opinie z Google Play i Google Moja Firma

Istnieją trzy różne niestandardowe plany do wyboru, jeśli chodzi o Centrum kontaktowe RingCentral. Musisz jednak skontaktować się ze sprzedażą, aby omówić opcje. Oto trzy poziomy i niektóre z nich:

 • Podstawowe: głos przychodzący tylko ze standardowymi możliwościami IVR i ACD oraz narzędziami do współpracy
 • Zaawansowane: głos przychodzący i omnichannel z routingiem wielokanałowym i raportowaniem w czasie rzeczywistym, a także integracjami CRM
 • Ultimate: przychodzące, wychodzące i omnichannel z zaawansowanym zarządzaniem kampaniami oraz progresywnymi i predykcyjnymi dialerami

RingCentral ma opcję dla większości potrzeb biznesowych. Większe firmy w większości czerpałyby korzyści z ostatecznego planu.

Aplikacja RingCentral

Nie każda usługa połączeń konferencyjnych oferuje rozbudowane narzędzia do pracy zdalnej, jednak nowa i ulepszona aplikacja RingCentral jest idealna dla zespołów zdalnych lub po prostu dla ogólnej elastyczności.

Ma wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu, dzięki czemu jest niezwykle wygodny dla zespołów każdej wielkości. Możesz wysyłać wiadomości zespołu, zamawiać spotkania wideo i odbierać połączenia za pomocą wbudowanego telefonu służbowego.

Po przeprojektowaniu zarówno aplikacje komputerowe, jak i mobilne są łatwiejsze w nawigacji i ogólnie bardziej wydajne.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi można teraz uzyskać dostęp do plików i łączy przed, w trakcie i po spotkaniach. Masz również możliwość wyszukiwania słów kluczowych za pomocą bardziej zaawansowanego systemu filtrowania i ustawiania niestandardowego statusu dostępności dla połączeń i spotkań.

Z wiadomości z aplikacji, dostajesz:

 • Wiadomości klientów z komputera lub telefonu komórkowego
 • Tworzenie zespołów
 • Udostępniaj łącza i pliki bez ograniczeń miejsca
 • Przypisz zadania
 • Zaproś gości do czatu za darmo

Z wideo aplikacji, dostajesz:

 • Spotkania wideo HD
 • Dołącz audio przez komputer
 • Udostępnij ekrany
 • Nagrywaj spotkania w chmurze i dostępie z dowolnego miejsca

Z integracje aplikacji, dostajesz:

 • Dostęp do ponad 180 integracji
 • Skróć cykle sprzedaży dzięki Salesforce
 • Zwiększ obsługę klienta dzięki Zendesk

Zarówno aplikacje stacjonarne, jak i mobilne są bezpłatne i są dostarczane z każdym planem RingCentral.

RingCentral Hardware

Wiele usług połączeń konferencyjnych nie oferuje niedrogiego sprzętu wewnętrznego, takiego jak telefony biurkowe, Zestawy słuchawkowe lub adaptery. Jest to jednak jeden obszar, w którym RingCentral jest inny i znacznie bardziej wyjątkowy w porównaniu do najlepszych usług telekonferencyjnych dostępnych obecnie na rynku.

RingCentral oferuje wysokiej jakości telefony biurkowe VoIP, Zestawy słuchawkowe i Adaptery telefoniczne za dodatkową miesięczną opłatą, która jest idealna dla każdej potrzeby biznesowej.

Ta usługa jest doskonałym wyborem dla mniejszych zespołów, które obecnie nie mają sprzętu i chcą czegoś, co może bezproblemowo połączyć się z siecią RingCentral.

Ceny zaczynają się od $ 4.00 miesięcznie i wahają się do $80.00 miesięcznie, w zależności od potrzebnego sprzętu.

Specyficzny sprzęt konferencyjny i recepcyjny jest droższy ze względu na wytrzymały materiał i zaawansowaną jakość. Natomiast Telefony stacjonarne i telefony bezprzewodowe są znacznie tańsze i nadal robią to, czego potrzebujesz.

Chociaż jest to wygodne, zanim wynajmiesz lub kupisz dodatkowy sprzęt, pomyśl przede wszystkim o potrzebach Twojej firmy.

W rzeczywistości zakup sprzętu nie jest wymogiem, ponieważ RingCentral nadal pozwala korzystać z własnych laptopów, komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

Odwiedź RingCentral

Porównaj Najlepsze Usługi Połączeń Konferencyjnych
Zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach telekonferencyjnych na rynku i zobacz, co zalecamy, aby najlepiej odpowiadało twoim potrzebom.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Ogólnie rzecz biorąc, RingCentral jest doskonałą usługą połączeń konferencyjnych dla większości właścicieli firm poszukujących kombinacji audio i wideo. Jest przystępny cenowo, zaczynając od 20 USD miesięcznie i oferuje rozsądne produkty bez dodatkowych kosztów, takie jak rozbudowana aplikacja dla zespołów zdalnych. Dzięki nieograniczonej liczbie uczestników, wysokiej jakości audio i wideo oraz bezproblemowej integracji, każdy, kto korzysta z RingCentral, z pewnością zmieni i ulepszy swój system połączeń.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Przegląd Mentionlytics

Mentionlytics to intuicyjne narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych, które pozwala śledzić wzmianki o markach i produktach w źródłach…

Vonage Recenzja

Rozważałeś Vonage jako swojego dostawcę VoIP? Istnieje wiele świetnych opcji na rynku. Ale jeśli chodzi o niedrogi i…

Best Work Order Software

Potrzebujesz dobrego oprogramowania do porządkowania, zarządzania i utrzymywania danych o projektach. Pomocne jest również utrzymywanie i śledzenie zasobów,…

Najlepsze systemy EMR

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym elektronicznym systemem dokumentacji medycznej jest AdvancedMD. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się…