RingCentral Phone Review

RingCentral to rozbudowany i w pełni funkcjonalny dostawca wirtualnych numerów telefonicznych, który wyróżnia się wśród konkurencji. Łatwy w użyciu, niedrogi i wystarczająco mocny, aby prawie wszystko, co możesz na niego rzucić, RingCentral nie zawodzi. Podczas gdy inne mogą mieć niewielką przewagę w obszarze lub dwóch, to, co otrzymujesz za miesięczną opłatę abonamentową, jest zarówno atrakcyjne, jak i trudne do oparcia. To spójne i niezawodne rozwiązanie VoIP.

RingCentral plusy i minusy

Plusy

  • Niedrogie
  • Pełen funkcji
  • Łatwa konfiguracja
  • Dedykowana aplikacja mobilna

Wady

  • Zasobochłonne
  • Aplikacja wymaga poprawy

Odwiedź RingCentral

Porównaj najlepsze usługi telefonii biznesowej
Sprawdziliśmy dziesiątki firmowych dostawców usług telefonicznych i zawęziliśmy ich do najlepszych dostępnych opcji.

Zobacz Nasze Najlepsze Typy

Jak RingCentral porównuje się do najlepszych firm zajmujących się numerami wirtualnymi

RingCentral porównuje się korzystnie z innymi produktami w przestrzeni Wirtualnego dostawcy numerów telefonicznych. Nie wygrywa na każdym froncie-żaden produkt nie wygrywa—ale dostaje wiele w obszarach, które się liczą. RingCentral oferuje zaawansowane, ulepszone funkcje, takie jak wideokonferencje, wiadomości zespołowe i udostępnianie plików na wielu urządzeniach. W skrócie: to produkt dla tych, którzy potrzebują wszystkiego dla swojego zespołu, a nie tylko kilku typowych funkcji.

Inne najlepsze alternatywy, takie jak Talkroute, oferują potężny zestaw narzędzi, w tym rozszerzenia, układanie połączeń i funkcje przekazywania połączeń. Nextiva oferuje nielimitowane połączenia, kolejkowanie połączeń i bezpłatne numery, a także jeden z najtańszych planów dla przedsiębiorstw.

Numery RingCentral Toll free

RingCentral oferuje bezpłatne numery w przystępnej cenie z wysokonakładowymi pakietami minutowymi, które pomogą Ci nawiązać kontakt z klientami-w sposób, który przyniesie korzyści Tobie i im. Opcje dostępne w RingCentral obejmują dobrze znany prefiks numeru 800 oraz 888, 877, 866, 855 i 844.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej niestandardowy numer, możesz kupić numer telefonu w RingCentral. Liczby próżności są łatwo zapamiętane zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów-na przykład 1-800-Dentysta. Myślę, że te numery są dobrze wycenione na RingCentral, z pakietami dostępnymi od 1000 do 100 000 minut dla dużych firm. Jeśli to nie wystarczy, można dokupić dodatkowe minuty. To świetna oferta.

Mając to na uwadze, 800. com-kolejny dobry dostawca numerów wirtualnych – oferuje wszystkie bezpłatne prefiksy RingCentral, ale obejmuje również 833. Talkroute oferuje również prefiksy 833 w konkurencyjnych pakietach, a Nextiva oferuje prefiksy 833 i oferuje bezpłatny numer bezpłatny w pakiecie usług telefonicznych biznesowych. Najważniejsze jest to, że wszystkie z nich są godnymi wyborów, a RingCentral nie pozostaje w tyle.

RingCentral Extensions and Routing

RingCentral zapewnia elastyczne rozszerzenia telefonów dla różnych działów. Rozszerzenia te można podłączyć do urządzeń mobilnych w celu przenoszenia z dala od pulpitu. Szczególnie podoba mi się, jak każde rozszerzenie ma własną skrzynkę odbiorczą poczty głosowej i jak pracownicy mogą skonfigurować niestandardowe pozdrowienia dla swoich rozszerzeń. Działy mogą nawet skonfigurować nagrane ogłoszenia dotyczące wydarzeń, aby zapobiec konieczności odbierania telefonu w celu uzyskania często zadawanych informacji. To imponujące małe dodatki, takie jak te, które sprawiają, że RingCentral jest praktyczną opcją.

Na froncie routingu, RingCentral pozwala każdemu numerowi na własny przepływ routingu połączeń, aby upewnić się, że połączenia przechodzą do właściwego działu bez ręcznego wprowadzania. To routing odbywa się szybko i oznacza, że klienci nie będą czekać zbyt długo, aby przejść.

RingCentral Setup Process

Proces konfiguracji dostawcy telefonii wirtualnej powinien być łatwy, ale może to być obszar, w którym firmy się obawiają. RingCentral obiecuje, że skonfigurowanie i uruchomienie z nimi nie powinno zająć więcej niż 30 dni, chociaż powinno to nastąpić znacznie wcześniej, w zależności od pakietu i planu.

Istnieje wieloetapowe podejście do początkowej konfiguracji—która nie ma dodatkowych opłat—i zaczyna się od powitalnego połączenia z RingCentral w celu omówienia harmonogramu projektu i ustalenia oczekiwań. W procesie konfiguracji zapewniono kilka sesji szkoleniowych, dzięki czemu będziesz zaznajomiony z krytycznymi obszarami przed ich zakończeniem.

Imponująco, zespół jest gotowy, aby wpaść i pomóc, jeśli utkniesz w dowolnym momencie. Obejmuje to profesjonalnego doradcę serwisowego, który prowadzi szkolenia. Kierownik konta może również przejrzeć informacje o cenach i zapewnić dodatkową pomoc dla produktu. Można śmiało powiedzieć, że RingCentral doskonale dba o swoich klientów w procesie konfiguracji.

Zależy ci na tym, jak bardzo zależy ci na tym, aby Obsługa konfiguracji początkowej była różna—niektórzy będą chcieli niezależności i tam, gdzie to możliwe, sami sobie poradzą—ale jasne jest, że RingCentral radzi sobie bardzo dobrze w tej dziedzinie, jeśli jej potrzebujesz, a proces konfiguracji jest prowadzony od samego początku. Podczas gdy jego konkurenci ogólnie oferują świetne wsparcie i łatwe konfiguracje, myślę, że RingCentral więcej niż ma tutaj.

Spotkania Wideo RingCentral

RingCentral oferuje solidne i niezawodne funkcje spotkań wideo, a jakość i system są imponujące. Na przykład nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki do pobrania—możesz przejść do połączenia wideo, hostować dla innych lub zapraszać ludzi za pomocą kilku prostych kliknięć lub dotknięć w aplikacji. Każde nawiązane połączenie jest wspierane klarownością wideo HD i Dźwiękiem. Możesz zabezpieczyć hasłem każde spotkanie i myślę, że ta dodatkowa kontrola jest niewielka, ale ważna, zwłaszcza w celu zminimalizowania potencjalnych zakłóceń w ciągu dnia.

Warto zauważyć, że RingCentral umożliwia zaproszenie do 200 osób na rozmowę wideo. Proces ten jest tak prosty, jak wysłanie linku, wiadomości e-mail lub tekstu. Podczas gdy połączenia tej wielkości mogą nie być regularne dla niektórych, dobrze jest wiedzieć, że możliwość tego jest w rzeczywistości. Dla innych, zwłaszcza większych firm, ta funkcjonalność jest niezbędna. Innymi słowy, RingCentral obsługuje firmy każdej wielkości.

Najlepsi konkurenci w przestrzeni kosmicznej, tacy jak Talkroute i CallHippo, nie oferują funkcji konferencji ani połączeń wideo, jak robi to RingCentral. RingCentral łatwo wyprzedza grę. Chociaż jest to tylko jeden obszar całego pakietu, wideokonferencje i połączenia mogą mieć kluczowe znaczenie dla firmy, zwłaszcza takiej, która łączy ją z inteligentnym systemem telefonicznym. Jest to nowa oferta od RingCentral i z pewnością dodaje kolejną godną uwagi funkcję do i tak już świetnego składu.

RingCentral Messaging

RingCentral nie jest slouch, jeśli chodzi o opcje wiadomości w ofercie albo. Na początek każdy może dołączyć do konwersji na platformie, niezależnie od tego, czy jest to klient, czy członek zespołu. Ponadto możesz wysyłać do nich pliki, łączyć narzędzia takie jak Google Workspace i przypinać dokumenty na później. Czuję, że RingCentral myślał o wielu różnych scenariuszach i wdrożył funkcjonalność, aby je wykonać. Na tym się jednak nie kończy, ponieważ dostępna jest opcja dedykowanych wątków dla projektów, w tym tematów i zespołów.

Każdy, kto zna Skype lub Zoom z pewnością doceni chwile, w których udostępnianie ekranu innym przydaje się. Niezależnie od tego, czy chodzi o wykonanie zadania, czy o omówienie nowego projektu, jest to przydatna funkcja tej platformy. Dobrą wiadomością jest to, że RingCentral oferuje również tę funkcjonalność, pozwalając całemu zespołowi zobaczyć Twój ekran podczas poruszania się po wszystkim, co jest na porządku dziennym. Możesz wyszukiwać słowa kluczowe i filtrować wyniki za pomocą wiadomości e-mail, zespołów lub po prostu nazwy.

Aplikacja Mobilna RingCentral

Firma, która traktuje się poważnie, naprawdę potrzebuje aplikacji mobilnej. RingCentral oferuje jeden z wielu funkcji, jak można się spodziewać. Od wysyłania wiadomości po udostępnianie plików i możliwość zarządzania zadaniami bezpośrednio z telefonu lub tabletu – dzięki aplikacji RingCentral możesz wiele zrobić w podróży. Spotkania wideo są również możliwe w aplikacji, chociaż nie są tak stabilne, jak na pulpicie.

Sama aplikacja jest na ogół łatwa w użyciu i szybka do załadowania, a logowanie i przesyłanie okazują się bezproblemowe. Chociaż znalazłem aplikacja nie zawsze powiadamia użytkowników, gdy wiadomość została wysłana do nich, co może być trochę problematyczne w odpowiednich okolicznościach. Możliwość zabrania systemu w dowolne miejsce jest niewątpliwie imponująca. Ogólnie rzecz biorąc, chociaż uważam, że aplikacja wymaga udoskonalenia, jest to dobra oferta. Warto również wspomnieć, że aplikacja jest nowa, więc spodziewaj się rozbudowanych aktualizacji i ulepszeń w czasie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma dużej różnicy między najlepszymi konkurentami tutaj, ale dobrze jest zobaczyć aplikacje mobilne oferowane w pierwszej kolejności, z pewnością przy ciągłym wzroście użytkowników mobilnych.

RingCentral Contact Center

RingCentral zasadniczo zamienia firmę w Centrum Kontaktu przychodzącego, gdy musi nim być. Dzięki możliwości obsługi połączeń i łączenia ich z odpowiednimi osobami, a także zaawansowanemu routingowi i analizom, okazuje się być zarówno potężnym, jak i elastycznym systemem telefonii wirtualnej. Dostępne są nawet zestawy SDK, które umożliwiają dostosowanie się do nowych platform cyfrowych, na które klienci mogą się z czasem przenieść. Wszystko to sprawia, że czuje się jak przyszłościowy system gotowy do rozwiązania wszelkich problemów, które firma może napotkać.

Narzędzia nadzorcy mogą być używane, gdy sytuacja może tego wymagać. Na przykład, jeśli agent musi podjąć inną drogę działania na wezwanie, whisper coaching pozwala menedżerom kierować je na właściwej drodze i coach je. Funkcja Barge-in jest również częścią tego, jeśli menedżer musi bezpośrednio przejąć połączenie. To scenariusz, który może się zdarzyć każdej firmie, więc ta opcja jest kolejnym powodem, dla którego RingCentral wyróżnia się.

Odwiedź RingCentral

Porównaj najlepsze usługi telefonii biznesowej
Sprawdziliśmy dziesiątki firmowych dostawców usług telefonicznych i zawęziliśmy ich do najlepszych dostępnych opcji.

Zobacz Nasze Najlepsze Typy

Streszczenie

Podsumowując, istnieją obszary, w których najlepsi dostawcy pokrywają się. W szczególności widzimy wiele takich samych ofert dotyczących bezpłatnych numerów, rozszerzeń i funkcji routingu. To prawda w przypadku ogólnych funkcji centrum kontaktowego i aplikacji mobilnych. RingCentral wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością spotkań wideo,potężnym systemem przesyłania wiadomości i procesem konfiguracji, który sprawia, że członkowie zespołu są w stanie gotowości.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Przegląd Mentionlytics

Mentionlytics to intuicyjne narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych, które pozwala śledzić wzmianki o markach i produktach w źródłach…