Najlepszy przewodnik po hashtagach

Można je zobaczyć wszędzie w sieci… od Twittera po Instagram, hashtagi są istotną częścią mediów społecznościowych.

Dlaczego warto używać hashtagów? Na początek tweety z hashtagami mają tendencję do dwukrotnie większego zaangażowania niż tweety bez nich. Ponadto mogą pomóc ci zdobyć więcej obserwujących, poprawić reputację i pomóc klientom szybciej znaleźć informacje.

Aby pokazać, jak możesz używać hashtagów, aby zwiększyć swoją obecność w Internecie, stworzyłem infografikę, która przedstawia prawidłowy sposób korzystania z hashtagów.

How to Use Hashtags to Increase Your Online Presence

Aby pomóc ci w pełni wykorzystać hashtagi, stworzyłem kolejną infografikę, która nauczy Cię, jak wykorzystać je w każdej popularnej sieci społecznościowej.
The Ultimate Guide to Hashtags

Wniosek

Wiem, że byłem trochę leniwy, jeśli chodzi o używanie hashtagów, ale muszę powiedzieć, że to działa. Kiedy byłem aktywny na Instagramie, zauważyłem, że zdjęcia z hashtagami otrzymały co najmniej 15% więcej polubień w porównaniu do zdjęć bez nich.

Dodanie słów kluczowych w hashtagach nie wystarczy, aby zwiększyć swoją obecność w Internecie. Musisz upewnić się, że Twoje hashtagi są zwięzłe, konwersacyjne i wyjątkowe.

Oprócz tego, jeśli nie jesteś pewien, kiedy używać hashtagów, rozważ używanie ich do konkursów, edukacji, wydarzeń i tematów związanych z wiadomościami. Możesz także monitorować, jak dobrze radzą sobie Twoje hashtagi, śledząc, ile repostów, odpowiedzi i wizyt otrzymujesz za każdym razem, gdy ich używasz.

Następnym razem, gdy publikujesz w swojej ulubionej sieci społecznościowej, postępuj zgodnie z hashtagami cheat sheets powyżej.

Total
0
Shares
Related Posts

Sprzedane

Wymień słowo “sprzedaż” w kontekście bloga, a niektórzy ludzie natychmiast będą mieli złą reakcję. To prawie tak, jakbyś…