Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Wydarzeniami

Realizacja udanego wydarzenia Od początku do końca to czasochłonny i szczegółowy proces. Ułatw to dzięki oprogramowaniu do zarządzania wydarzeniami.

Co sprawia, że oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami jest tak wyjątkowe? Dzięki niemu możesz skutecznie sprzedawać swoje wydarzenia, przetwarzać płatności, opracowywać harmonogramy i tworzyć angażujące harmonogramy oraz ożywiać wydarzenia dowolnej wielkości.

Jeśli chcesz tworzyć najlepsze wydarzenia z markowymi portalami rejestracyjnymi, systemem biletowym, marketingiem e-mailowym, integracją z mediami społecznościowymi i mnóstwem dodatkowych opcji, które ułatwią Ci planowanie wydarzeń dziesięć razy, Czytaj dalej.

Przejrzałem najlepsze oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami na rynku i zmniejszyłem tę listę do pierwszej szóstki. Dodałem również krótki przewodnik po wyborze najlepszego narzędzia do Twoich potrzeb.

Czytaj dalej i spraw, aby organizacja następnego wydarzenia była bułką z masłem.

Top 6 Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Wydarzeniami

 1. Whova-najlepszy dla zaangażowania i łatwości obsługi
 2. Eventbrite-najlepsze bilety na imprezy
 3. Splash-Najlepszy Na Imprezy Hybrydowe
 4. Odoo Events-Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Wydarzeniami Open-Source
 5. EventMobi-Najlepszy Do Personalizacji
 6. Evite-Najlepszy Do Prostego Zarządzania Wydarzeniami

Czytaj dalej, aby znaleźć najlepsze funkcje, ceny i dodatkowe szczegóły każdego EMS i dowiedzieć się, który z nich najlepiej pasuje do efektywnego planowania i realizacji wydarzeń.

# 1-Whova-najlepsze dla zaangażowania i łatwości użytkowania

Odwiedź Whova

 • Nagradzane oprogramowanie eventowe
 • Funkcje szybkiego odprawy
 • Analiza zdarzeń w czasie rzeczywistym
 • Raportowanie po zdarzeniu

Wypróbuj już dziś!

Jako zdobywca nagrody Event Technology Award przez cztery kolejne lata i cieszący się zaufaniem takich firm jak Lego, Ikea, Tedx i Uniwersytet Harvarda, Whova umożliwia tworzenie znakomitych targów, wirtualnych konferencji lub wirtualnych targów kariery.

Whova oszczędza czas, usprawniając proces planowania wydarzeń i wycinając niepotrzebne części, niezbędne w systemie zarządzania wydarzeniami. Whova ma kod QR do zameldowania, co czyni go błyskawicznym dla uczestników, a także zawiera sieci i udostępnianie zdjęć bezpośrednio w aplikacji. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i zapewnia użytkownikom niestandardowe wrażenia z osobistych programów, ankiet, zdjęć, wiadomości, pytań i odpowiedzi z sesji i innych.

Whova jest również łatwy w użyciu jako organizator. Możesz wygenerować setki, jeśli nie tysiące identyfikatorów w ciągu kilku minut. Analizy zdarzeń w czasie rzeczywistym i raporty po zdarzeniach zapewniają, że nigdy nie pozostaniesz w ciemności na temat zwrotu z inwestycji i wydajności planowania wydarzeń.

Whova nadaje się do wydarzeń klasy korporacyjnej dzięki wbudowanym narzędziom, takim jak sondaże na żywo, liczby pracowników i dzielenie się opiniami odbiorców na dużym ekranie za pośrednictwem interaktywnej aplikacji. Ich zakres i wszechstronność są imponujące.

Whova nie podaje swoich cen publicznie. Zamiast tego możesz wypełnić kilka pytań dotyczących Twojego wydarzenia, a oni skontaktują się z tobą ze spersonalizowaną wyceną.

#2-Eventbrite-najlepsze bilety na imprezy

Odwiedź Eventbrite

 • Brak opłat za przydzielanie darmowych biletów
 • Idealne dla wydarzeń online i cyfrowych
 • Tworzy łatwo skanowalne bilety
 • Wbudowany kalkulator cen

Wypróbuj już dziś!

Eventbrite to system zarządzania wydarzeniami, który pomaga skutecznie organizować wydarzenia biletowe bezpośrednio z telefonu.

Jako EMS z systemem biletowym, jedną z ich najlepszych zalet jest to, że nie pobierają opłat za przypisanie dowolnej liczby bezpłatnych biletów. Jeśli rejestracja jest bezpłatna, możesz zorganizować i udostępnić swoje wydarzenie za pośrednictwem Eventbrite za darmo. Ich możliwości raportowania w czasie rzeczywistym pozwalają śledzić ważne analizy, takie jak sprzedaż biletów i rejestracja. Gdy pojawią się Twoi uczestnicy, mogą łatwo zweryfikować swoje bilety za pomocą opcji skanowania biletów mobilnych.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, Eventbrite może również pomóc w wynajmie sprzętu, personelu i logistyki. Jeśli personalizacja i branding są podstawą Twojego wydarzenia, Eventbrite pozwala tworzyć strony docelowe i formularze rejestracyjne z osobistym dotykiem Twojej marki. Osadzanie formularzy rejestracyjnych na własnej stronie jest łatwe. Możesz też użyć ich gotowej do użycia strony z listą zdarzeń, dzięki czemu nie musisz jej tworzyć od zera.

Być może jedną z najbardziej przydatnych funkcji Eventbrite jest jego kalkulator cen. Dzięki niemu możesz obliczyć szacunkowe przychody, wpisując, ile chcesz pobierać za bilet i wybierając między ich podstawowymi lub profesjonalnymi opcjami pakietu. Następnie możesz zdecydować, czy przekazać uczestnikom opłaty za bilet, czy też pokryć koszty i odliczyć je od wypłaty. Aplikacja oblicza szacunkową wypłatę i można dostosować cenę stamtąd.

Eventbrite usprawnia proces wdrażania i rejestracji, dzięki czemu możesz z łatwością korzystać z ich systemu zorientowanego na zgłoszenia. To sprawia, że jest to świetna opcja EMS dla wszystkich planistów wydarzeń.

# 3-Splash-Najlepsze Dla Wydarzeń Hybrydowych

Odwiedź Splash

 • Usprawnij swoje symulacje
 • Bezproblemowa integracja z Zoom
 • Scentralizowany panel analityczny
 • W zestawie bezpłatny plan

Wypróbuj już dziś!

Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie hybrydowe– czyli wydarzenie na żywo, które może być transmitowane online dla dodatkowych uczestników, Splash usprawnia proces i umożliwia.

Dzięki Splash otrzymasz wszystkie standardowe funkcje godnego EMS, które obejmują budowanie i zapisywanie szablonów marketingu eventowego, synchronizację z technologią, której już używasz, taką jak Slack i Marketo, mobilne odprawy, scentralizowany pulpit nawigacyjny z dużą ilością analiz i możliwość wysyłania automatycznych wiadomości e-mail.

Jednak Splash nie zajmuje się tylko podstawami. Aby organizować wydarzenia na żywo, w których ludzie mogą uczestniczyć wirtualnie, Splash bezproblemowo łączy się z Zoom, dzięki czemu możesz tworzyć markowe wydarzenia hybrydowe, które zwiększają zasięg Twojej marki. Poza poszerzeniem potencjalnej puli odbiorców, Splash pozwala również wziąć wirtualne wydarzenie i zmienić jego przeznaczenie, aby można było go ponownie wykorzystać, kiedy tylko będzie to potrzebne. Działa to podobnie jak webinar.

Ilość dostępu do każdego narzędzia zależy od rocznego planu, z którym zdecydujesz się skorzystać.

Ich ceny dzielą się na cztery kategorie. Bezpłatny plan jest przeznaczony do użytku osobistego i okazjonalnych małych imprez biznesowych. Podstawowy plan Splash zaczyna się od $ 9,500 rocznie i jest najlepszy do użytku indywidualnego lub małych zespołów. Plan Pro wynosi $19,500 rocznie i pozwala na większą kontrolę projektu.

Oferują one również opcję dla przedsiębiorstw i można się z nimi skontaktować w sprawie rozwiązań i narzędzi w skali i niestandardowych cenach.

#4 – Odoo Events-Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Wydarzeniami Open-Source

Odwiedź Odoo

 • Wysoce konfigurowalny
 • Wykresy Gantta dla produkcji eventów
 • Zarządzaj głośnikami i kalendarzami
 • Indywidualne ceny

Wypróbuj już dziś!

Odoo jest open-source EMS, który pozwala na elastyczność, aby naprawdę dostosować go do wydarzenia. Jako oprogramowanie do zarządzania open-source jest w stanie obsłużyć zdarzenia dowolnej wielkości po skonfigurowaniu.

Odoo działa jako pakiet aplikacji biznesowych open-source, które mogą zająć się e-commerce, e-mail marketingiem, zarządzaniem projektami i wieloma innymi potrzebami biznesowymi. Ich aplikacja Odoo event bezproblemowo integruje się z szeroką gamą dodatkowych aplikacji, które oferują, zapewniając bardziej spersonalizowane wrażenia.

Odoo może obsługiwać wydarzenia takie jak webinaria, zajęcia, festiwale i konferencje dzięki edytowalnym kalendarzom, a nawet możliwości sprzedaży biletów online. Dzięki interfejsowi wykresu Gantta ułatwiają spojrzenie na oś czasu planu wydarzeń od koncepcji do zakończenia.

Czy potrzebujesz zarządzać sponsorami wydarzeń? Open-source EMS Odoo może sobie z tym poradzić, dzięki możliwości zaprezentowania każdego sponsora, jednocześnie umożliwiając sprzedaż dodatkowych sponsorów za pośrednictwem dodatku e-commerce.

Możesz wypróbować Odoo całkowicie za darmo, a następnie wybrać spersonalizowany plan miesięczny w oparciu o aplikacje, które chcesz dołączyć.

Na przykład możesz wybrać aplikację wydarzenia, ale będzie ona również wymagać aplikacji internetowej, która zaczyna się od $24 za użytkownika miesięcznie. Jeśli chcesz dodać dedykowaną konserwację, możesz to zrobić za dodatkowe $ 24 miesięcznie.

#5-EventMobi-Najlepszy Do Personalizacji

Odwiedź EventMobi

 • Custom branding
 • Łatwa integracja z Stripe
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych pulpit nawigacyjny
 • Spersonalizowane trasy

Wypróbuj już dziś!

EventMobi to wszechstronne oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami, które umożliwia zarządzanie wszelkiego rodzaju wydarzeniami, o których możesz marzyć. Firmy takie jak Facebook. Delta, Visa i Cisco ufają i wykorzystują je, aby zgromadzić tysiące ludzi i organizować wydarzenia na całym świecie.

Konferencje i szkolenia Online, webinaria na żądanie, wydarzenia wirtualne lub hybrydowe i inne są możliwe za pośrednictwem ich uniwersalnego Pulpitu Nawigacyjnego, w którym można zarządzać rezerwacją spotkań, analizą uczestników, siecią wydarzeń oraz spersonalizowanymi zaproszeniami do wydarzeń i stronami rejestracji. EventMobi został zaprojektowany tak, aby każda część osi czasu wydarzenia była tak łatwa i jak najbardziej uproszczona, abyś mógł spędzać czas na łączeniu się z publicznością dzięki wysokiej jakości wydarzeniom markowym za każdym razem.

EventMobi pozwala łatwo konfigurować wydarzenia z niestandardowym brandingiem i wysyłać ludziom Indywidualne spersonalizowane trasy i alerty. Możesz również wysyłać wiadomości e-mail, programy, informacje o uczestnikach i nie tylko bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji, umożliwiając jednej osobie zarządzanie całym wydarzeniem. EventMobi integruje się również ze Stripe dla płatności.

Jedną z wad produktów mobilnych, takich jak EventMobi (i innych na tej liście), jest to, że opiera się na łączności, a czasami centra konferencyjne i inne lokalizacje wydarzeń mają słabą sieć wifi lub zły odbiór.

Po rozpoczęciu konfigurowania EventMobi oferują mnóstwo wsparcia dzięki stale istniejącej funkcji czatu, w której możesz zadawać pytania na temat wszystkiego, czego nie jesteś pewien.

Elastyczność eventmobi all-in-one sięga nawet do ich cen. Ich celem jest spersonalizowanie ceny w oparciu o budżet i potrzeby planowania wydarzeń. Możesz poprosić o szczegóły dotyczące cen na ich stronie po udzieleniu odpowiedzi i przesłaniu kilku pytań.

# 6-Evite-Najlepsze Dla Prostego Zarządzania Wydarzeniami

Odwiedź Evite

 • Proste, intuicyjne zarządzanie zdarzeniami
 • Śledzenie RSVP
 • Ankiety w czasie rzeczywistym
 • Do 2500 osób na wydarzenie

Wypróbuj już dziś!

Dla solidnego menedżera wydarzeń, który nie obciąża cię budżetem, który pomaga organizować proste wydarzenia NA ŻYWO lub osobiście, Evite to Twoje ulubione oprogramowanie eventowe.

Czasami nie potrzebujesz wszystkich funkcji, jakie oferuje system EMS stworzony dla globalnego przedsiębiorstwa. Jednak nadal potrzebujesz śledzenia RSVP, analizy wydajności, wiadomości i ankiet w czasie rzeczywistym, przypomnień o zdarzeniach i śledzenia obecności. Evite zapewnia to, będąc opłacalną platformą, która pozwala zarządzać wszystkim na łatwo dostępnym pulpicie nawigacyjnym dostępnym z dowolnego urządzenia.

Evite obsługuje do 2500 gości na wydarzenie,a po wydarzeniu możesz wysyłać podziękowania wszystkim uczestnikom. Evite nie ogranicza liczby wirtualnych wydarzeń, które możesz zorganizować, co jest optymalne, jeśli organizujesz wiele profesjonalnych wydarzeń przy budżecie, który nadal wymaga bezstresowej organizacji.

Główną zaletą Evite jest mnóstwo opcji zaproszeń i szablonów, a także możliwość zaprojektowania własnego od podstaw. Wspaniale jest móc szybko tworzyć proste, ale profesjonalne zaproszenia.

Możesz rozpocząć bezpłatny okres próbny przez 14 dni. Następnie ich oprogramowanie działa w cenie $ 249.99 rocznie.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami dla Ciebie

Znalezienie najlepszego oprogramowania do zarządzania wydarzeniami dla Ciebie zależy od tego, co wydarzenie musi ożywić. Większość narzędzi EMS ma takie funkcje, jak sprzedaż biletów, marketing wydarzeń, automatyzacja poczty e-mail, analiza zdarzeń, narzędzia konferencyjne, agendy, zadania, automatyczne przypomnienia i integracje z mediami społecznościowymi. I szczerze mówiąc, Ta lista może być znacznie dłuższa. Istnieje niezliczona liczba narzędzi, których możesz potrzebować, aby zaplanować i przeprowadzić wydarzenie z powodzeniem.

Jedną z pierwszych rzeczy do rozważenia jest budżet. Myślenie o funkcjach, których będziesz używać, a nie o kosztach, zapobiega nadmiernym wydatkom na oprogramowanie, które oferuje zbyt wiele, czego potrzebujesz. Gdy masz już na uwadze budżet, zastanów się, jaki jest ostateczny cel Twojego wydarzenia. Zastanów się, w jakiej branży działasz i czy Twoje wydarzenie ma być lukratywne lub czy będzie kosztować, który Twoja firma wchłonie.

Mając na uwadze budżet i cel końcowy, pomyśl o najlepszych niezbywalnych narzędziach do planowania wydarzeń niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia. Na przykład, jeśli Twoje wydarzenie jest publiczne, a zwrot z inwestycji zależy w dużym stopniu od sprzedaży biletów i analizy frekwencji, będziesz chciał skorzystać z bardziej solidnego oprogramowania do zarządzania wydarzeniami, takiego jak Eventbrite.

Ale jeśli planujesz wydarzenie zorientowane na firmę, które będzie wymagało narzędzi konferencyjnych, wymagań dotyczących odprawy i ustawiania terminów, oprogramowanie takie jak Whova jest lepiej wyposażone, aby skutecznie wykonywać pracę. Nie potrzebujesz dzwonków i gwizdków bardziej wszechstronnego narzędzia.

Oto kilka dodatkowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego EMS.

Obsługa Imprez

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, aby platforma eventowa pozostawiła Cię wiszącą, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek oprogramowania zdarzenia, należy sprawdzić funkcje pomocy technicznej.

Czy oferują wsparcie telefoniczne na żywo, jeśli potrzebujesz go w ostatniej chwili? Czy czat na żywo jest opcją, jeśli wykonywanie rozmowy telefonicznej w środku wydarzenia nie jest optymalne? Czy szybko odpowiadają na e-maile obsługi klienta?

Podobnie jak w przypadku każdej innej technologii, czasami zawodzi. Możliwość skontaktowania się z Pomocą techniczną i uzyskania szybkiej pomocy jest niezbędna, więc upewnij się, że mają opcje wsparcia na żywo również wieczorami i w weekendy.

Narzędzia marketingowe i integracje

Niektóre narzędzia do zarządzania zdarzeniami mają więcej integracji niż inne. Podczas gdy większość będzie mogła wysyłać wiadomości e-mail i alerty przypominające oraz mieć pewne integracje z mediami społecznościowymi, niektóre narzędzia ułatwiają to niż inne. Na przykład EventMobi integruje się z Google, aby uzyskać dostęp do kontaktów. Splash integruje się z kalendarzem Google. Eventbrite integruje się z Facebookiem, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać swoje wydarzenie i wchodzić w interakcje z ludźmi. Whova integruje się z innymi platformami rejestracyjnymi, takimi jak RegFox, a także z Zoom.

Porównując opcje zarządzania zdarzeniami, upewnij się, że rozważane narzędzie łatwo integruje się z narzędziami i oprogramowaniem, za które już płacisz i z którego korzystasz.

Wydarzenie i wielkość firmy

To strata czasu i zasobów, aby zatrudnić wykwalifikowanego EMS, aby zająć się potrzebami eventowymi. Nawet jeśli coś jest bardzo wysoko oceniane, nie oznacza to, że będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś małą firmą, organizujesz rzadkie wydarzenia lub po prostu potrzebujesz oprogramowania eventowego do poufnych spotkań konferencyjnych, nie potrzebujesz EMS, który ma również wysoką cenę, chyba że planujesz wkrótce skalować i planować z wyprzedzeniem.

Jeśli jednak planujesz masowe konferencje i wydarzenia, niektóre narzędzia oferują również narzędzia do zarządzania dostawcami i wystawcami, umiejętności pozyskiwania miejsc i wiele innych, aby obsługiwać imprezy na dużą skalę.

Oprogramowanie Do Zarządzania Wydarzeniami Ułatwia Planowanie

Minęły czasy, kiedy trzeba żonglować milionem kalendarzy, sprzedawać bilety papierowe i drukować identyfikatory, aby zapewnić zorganizowane wydarzenie w każdej niszy. Chociaż oprogramowanie do zarządzania zdarzeniami może być specyficzne dla niszy, ogólnie niezawodny EMS można dostosować i dostosować do potrzeb planowania.

Oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami ułatwia burzę mózgów, planowanie i wykonywanie jednorazowych lub powtarzających się wydarzeń bez czasochłonnych przeszkód, które kiedyś musiałeś przeskoczyć. Jako szybkie podsumowanie, Eventbrite jest najlepszym EMS Dla wydarzeń zorientowanych na bilety, Splash jest idealnym EMS Dla wydarzeń hybrydowych, będziesz chciał użyć Whova do planowania wydarzeń na poziomie przedsiębiorstwa, Odoo do dostosowywania na poziomie dewelopera, EventMobi do platformy all-in-one z dużą ilością dostosowywania i Evite do prostych profesjonalnych wydarzeń.

Total
0
Shares
Related Posts