Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Magazynem

Szukasz najlepszego oprogramowania do zarządzania magazynem? Lubimy inwentaryzacji Fishbowl i myślę, że będzie zbyt.

Dobre oprogramowanie do zarządzania magazynem daje Twojej firmie narzędzia potrzebne do śledzenia ruchu przedmiotów w magazynie. To również sprawia, że klient jest zadowolony wiedząc, że ich produkty dotrą do nich w odpowiednim czasie.

Ale jak wygląda dobre oprogramowanie do zarządzania magazynem? A jakie są jedne z najlepszych?

Na szczęście jesteśmy tu, by odpowiedzieć na to pytanie. Czytaj dalej, aby odkryć nasze najlepsze sugestie dotyczące najlepszego oprogramowania do zarządzania magazynem.

Pobierz Inwentaryzację Fishbowl

 • Nasz najlepszy wybór
 • Aktualizacje w czasie rzeczywistym
 • Automatyczna zmiana kolejności
 • Świetne integracje

Wypróbuj za darmo

Do Czego Służy Oprogramowanie Do Zarządzania Magazynem?

Oprogramowanie do zarządzania magazynem (WMS) pozwala śledzić i organizować przechowywanie i przepływ zasobów w magazynie. Może to obejmować wszystko, od śledzenia zapasów i surowców, po zarządzanie pracownikami i zamawianie nowych dostaw.

A posiadanie dobrego WMS jest integralną częścią współczesnego zarządzania łańcuchem dostaw.

Podczas gdy stary WMS może tylko zrobić minimum, takie jak zlokalizować, gdzie przedmioty są przechowywane w magazynie, większość oprogramowania do zarządzania magazynem w dzisiejszych czasach pozwala na wykonywanie wielu funkcji za pośrednictwem scentralizowanego systemu.

Dzieje się tak dlatego, że współczesny WMS opiera się na technologii chmury, aby śledzić wszystko. Minęły czasy prowadzenia fizycznych ksiąg i ksiąg zaopatrzenia magazynowego. Teraz wszystko jest w pełni zintegrowane online, więc wszystko, czego potrzebujesz, to telefon lub tablet, aby wykonać zadanie.

Jest to ważne, ponieważ pozwala magazynowi być w pełni zsynchronizowanym z częścią twojej firmy, dostarczając Tobie i klientowi informacje w czasie rzeczywistym w celu śledzenia zamówień, realizacji przesyłek i uzyskiwania szacunków wysyłki.

Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Magazynem 6

Nasze najlepsze oprogramowanie do zarządzania magazynem 6 to:

 1. Fishbowl Inventory-najlepsze dla małych i średnich firm
 2. Infoplus-najbardziej przyjazne dla użytkownika oprogramowanie
 3. Netsuite-najlepsze dla dużych firm
 4. Softeon-najlepszy dla systemów automatycznych
 5. Oracle Warehouse-najlepsze oprogramowanie do zarządzania magazynem w chmurze
 6. PTC MOVE-najbardziej konfigurowalny

#1. Fishbowl Inventory – najlepszy dla małych i średnich firm

Pobierz Inwentaryzację Fishbowl

 • Nasz najlepszy wybór
 • Aktualizacje w czasie rzeczywistym
 • Automatyczna zmiana kolejności
 • Świetne integracje

Wypróbuj za darmo

Fishbowl Inventory to nasz najlepszy wybór dla oprogramowania do zarządzania magazynem – i nie bez powodu.

Jeśli chodzi o funkcje zarządzania magazynem, Fishbowl zawiera takie rzeczy, jak aktualizacje zapasów w czasie rzeczywistym, automatyczne zmienianie kolejności i integracje z mnóstwem fakturowania i rozwiązań handlowych ecommerce.

W rzeczywistości są one w pełni zintegrowane z platformami takimi jak:

 • Salesforce
 • Quickbooks
 • Amazonka
 • Shopify
 • WooCommerce
 • Avalara
 • Shipstation

I więcej. Oznacza to, że jeśli Twoja firma korzysta już z jednego z tych rozwiązań, będziesz mógł bezproblemowo dodawać zasoby Fishbowl bez zakłócania istniejącego przepływu pracy.

Fishbowl jest również solidną opcją, jeśli chodzi o śledzenie zasobów. Z wielu magazynów będziesz mógł śledzić przesyłki dla Klientów, automatycznie zmieniać kolejność elementów o niskim stanie magazynowym i śledzić daty ważności — Idealne dla każdej żywności, którą masz w ekwipunku. Funkcja kodów kreskowych zapewnia również porządek w systemie.

Jedną z wad jest to, że interfejs nie jest najładniej wyglądający (pomyśl o pulpicie Windows w połowie 2000).

Cena oprogramowania zaczyna się od $4,395 i obejmuje stałą własność oprogramowania. Możesz również wypróbować go za darmo przez 14 dni, aby sprawdzić, czy jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy.

#2. Infoplus-najbardziej przyjazne dla użytkownika oprogramowanie

Pobierz Infoplus

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Pochodzi ze sprzętem
 • Obsługa klienta 24/7
 • W zestawie z osobistym konsultantem

Ceny zaczynają się od $395 miesięcznie!

Infoplus to świetne oprogramowanie do zarządzania magazynem. Obejmuje on szereg zadań i rozwiązań, od wysyłki, przez inwentaryzację, fakturowanie, po raportowanie.

Tam, gdzie Infoplus naprawdę świeci, jest przyjazny dla użytkownika interfejs. Jego prosta konstrukcja pozwala każdemu menedżerowi lub pracownikowi szybko i łatwo znaleźć to, czego potrzebuje.

Oprogramowanie Infoplus zapewnia również sprzęt potrzebny do uruchomienia magazynu, taki jak skanery kodów kreskowych.

Jeśli zdecydujesz się na ich rozwiązanie, zostaniesz przydzielony do konsultanta ds. wdrożenia, który pomoże Twojemu konkretnemu magazynowi uzyskać dokładnie taką wiedzę, jakiej potrzebuje do sprawnego działania. Pomaga to zaspokoić wszelkie wyjątkowe potrzeby Twojej firmy i pracowników.

A jeśli wpadniesz w jakieś kłopoty, nie martw się. Istnieje 24/7 obsługa klienta, aby upewnić się, że wszelkie problemy zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

Ceny zaczynają się od $395 miesięcznie za plan Infoplus Startup. Obejmuje to niestandardowe raportowanie, sprzęt, taki jak skanery, wagi i drukarki, a także intuicyjny pulpit nawigacyjny. Jeśli jesteś zainteresowany, każdy z ich planów pochodzi z demo, jak również, dzięki czemu można go wypróbować przed zakupem.

#3. Netsuite-najlepsze dla dużych firm

Pobierz Netsuite

 • Spis utworów
 • Dobre aplikacje mobilne
 • Etykietowanie kodów kreskowych
 • Śledzenie wygaśnięcia

Uzyskaj bezpłatną konsultację już dziś!

Podczas gdy Netsuite zazwyczaj oferuje rozwiązania do zarządzania biznesowego dla klientów i zarządzania zasobami, oferują również świetne oprogramowanie do zarządzania magazynem.

Ich WMS pomaga uzyskać kontrolę nad codziennymi operacjami poprzez zarządzanie zadaniami, pakowanie i wysyłkę zamówień oraz śledzenie zapasów. Zapewniają również świetną aplikację mobilną, która pozwala łatwo śledzić zapasy w telefonie.

Funkcje takie jak etykietowanie kodów kreskowych i śledzenie wygaśnięcia zapewniają porządek i optymalizację. Podczas gdy funkcje obsługi magazynu, takie jak zbieranie wielu zamówień i sugerowane odkładanie, pomagają obniżyć koszty.

Będziesz w stanie uzyskać dane w czasie rzeczywistym dotyczące magazynu, aby zapewnić Tobie i Klientowi bardziej dokładny wgląd w zapasy i zasoby.

Zapewniają również zarządzanie 3PL na wypadek, gdybyś musiał współpracować z innymi markami i firmami w zakresie rozwiązań e-commerce.

Niestety ich ceny są trochę niejasne. Aby dowiedzieć się, czy Netsuite jest odpowiedni dla Twojej firmy, możesz umówić się z nimi na bezpłatną konsultację.

#4. Softeon-najlepszy dla systemów automatycznych

Pobierz Softeon

 • Kompleksowe śledzenie zapasów
 • Dobrze integruje się z systemami zautomatyzowanymi
 • Unikalne narzędzie trasy
 • Łatwa współpraca

Uzyskaj wycenę już dziś!

Softeon WMS pomaga usprawnić dystrybucję poprzez ich solidny zestaw funkcji i łatwą integrację z innymi platformami.

Ich kompleksowe śledzenie całego ekwipunku sprawia, że nic nigdy nie zostanie utracone, a zapasy zawsze docierają tam, gdzie trzeba.

Jest również wyposażony w bardzo ciekawą funkcję “Pick route”, która pozwala skonfigurować wiele różnych taktyk kompletacji zamówień. W ten sposób możesz zobaczyć wszystkie swoje opcje i wybrać najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy.

Jak wspomniano wcześniej, są w stanie zintegrować się z różnymi systemami automatyki. Dzięki temu współpraca z 3PLs i dostawcami jest błyskawiczna.

Ich oprogramowanie jest również dostępne w chmurze lub na miejscu w magazynie. I z klientami takimi jak Duluth Trading Co i Pepsi pod ich pasem, wiesz, że będziesz w dobrych rękach z nimi.

Ceny są zasłonięte na ich stronie internetowej-ale jeśli podoba ci się to, co oferuje ich strona internetowa, możesz zarejestrować się, aby omówić z nimi projekt. Ustawią czas, aby zadzwonić do Ciebie i omówić potrzeby Twojej firmy, a następnie otrzymasz wycenę!

#5. Oracle Warehouse-najlepsze oprogramowanie do zarządzania magazynem w chmurze

Pobierz Oracle Warehouse

 • Świetne oprogramowanie oparte na chmurze
 • Dane inwentaryzacyjne w czasie rzeczywistym
 • Doskonałe wsparcie 3PL
 • Łatwe aktualizacje

Uzyskaj wycenę już dziś!

Oracle Warehouse Management Cloud to fantastyczne, oparte na chmurze oprogramowanie do zarządzania magazynem, które pomaga śledzić stany magazynowe dzięki intuicyjnym rozwiązaniom mobilnym i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi komputerowemu.

Jest to świetny WMS dla firmy o dowolnej wielkości, pozwalający na skalowanie funkcji w miarę wzrostu lub kurczenia się firmy.

Ponieważ jest on oparty na chmurze, możesz chronić cenne dane, nawet jeśli coś jest nie tak w fizycznej lokalizacji magazynu lub wystąpi awaria usługi. Nie musisz też przerywać wszystkich operacji tylko dlatego, że jest aktualizacja.

Dzięki danym magazynowym w czasie rzeczywistym możesz zredukować koszty i precyzyjnie projektować ilość materiałów w magazynie. Prognozowanie dla menedżerów pozwala podejmować właściwe decyzje, jeśli chodzi o optymalizację przepływu pracy.

Jest też świetne wsparcie 3PL. Pozwala to łatwo współpracować z dowolnymi dostawcami bez obawy, czy będzie przyjazny dla Twojego WMS.

Kilka wad może obejmować to, że Mac OS nie obsługuje Oracle Warehouse i nie ma tak wielu integracji z typowymi platformami księgowymi, takimi jak Quickbooks.

Ceny są również niejasne, więc musisz skontaktować się z ich zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak mogą dostosować swoje usługi do Twoich potrzeb.

#6. PTC MOVE-najbardziej konfigurowalny

Get PTC MOVE

 • Bardzo konfigurowalny
 • Dane inwentaryzacyjne w czasie rzeczywistym
 • Łatwa integracja z weryfikacją jakości
 • Skanowanie i śledzenie kodów kreskowych

Zamów demo już dziś!

PTC MOVE oferuje bardzo konfigurowalne oprogramowanie do zarządzania magazynem. Będziesz mógł dostosować i zmodyfikować go do konkretnych potrzeb Twojej firmy.

Jako taki, jest łatwo jednym z najbardziej elastycznych WMS na tej liście. Będziesz mógł szybko przenosić i integrować się z weryfikacją QA i “bez przestojów”zgodnie z ich witryną.

Otrzymasz również świetne dane o zapasach w czasie rzeczywistym z magazynu, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Otrzymasz również aktualizacje na temat codziennego stanu operacyjnego. Pozwala to menedżerom podejmować mądrzejsze decyzje dotyczące optymalizacji.

Jedną z ciekawych rzeczy, które oferuje PTC MOVE, jest integracja z robotyką i inteligentnym zarządzaniem odzieżą. Idealne dla konkretnych firm, które nie mogą znaleźć tych usług w innych WMS.

PTC MOVE oferuje również typowe funkcje, których można oczekiwać od dobrego WMS, takie jak raportowanie i analityka, skanowanie i śledzenie kodów kreskowych, śledzenie zapasów i zarządzanie zapasami w czasie rzeczywistym.

Ich ceny są zasłonięte na stronie internetowej, ale zawsze możesz poprosić o wersję demonstracyjną, aby sprawdzić, czy PTC MOVE jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy.

Jak Znaleźć Najlepsze Oprogramowanie Do Zarządzania Magazynem

Twój biznes jest wyjątkowy. W związku z tym to, czego będziesz szukał w dobrym oprogramowaniu do zarządzania magazynem, będzie dla Ciebie wyjątkowe.

Istnieje jednak kilka solidnych zasad, których możesz przestrzegać, aby oddzielić zło od dobra.

Poniżej znajdują się nasze najlepsze kryteria 4 dla oprogramowania do zarządzania magazynem. Są to funkcje i narzędzia, których oczekujemy od dobrego.

Integracje

Dobre oprogramowanie do zarządzania magazynem pozwala na integrację z istniejącymi systemami. Może to oznaczać wszystko, od oprogramowania księgowego po systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Gdy szukasz oprogramowania do zarządzania magazynem, przeszukaj ich stronę internetową, aby sprawdzić, czy ich oprogramowanie dobrze się integruje i jest kompatybilne z oprogramowaniem, którego obecnie używasz. A jeśli nie jest online, zrób co możesz, aby skontaktować się z przedstawicielem handlowym, aby uzyskać odpowiedzi, których potrzebujesz.

Wiedząc, że system zarządzania magazynem będzie dobrze współgrał z istniejącą strukturą, możesz zaoszczędzić dużo czasu, energii, zasobów i bólów głowy.

Kompleksowe zarządzanie zapasami

Jest to funkcja bezmyślna i niezbywalna, której należy szukać w każdym oprogramowaniu do zarządzania magazynem. Chcesz mieć taki, który będzie w stanie śledzić wszystkie zapasy od momentu opuszczenia magazynu dostawcy lub dostawcy, do momentu przybycia i pojawienia się na półkach, do momentu wysłania go do klientów lub gdziekolwiek indziej.

Nie tylko to, ale trzeba być w stanie uzyskać dostęp do ważnych informacji dotyczących zapasów, takich jak ile masz w magazynie. Funkcje takie jak śledzenie daty ważności mogą również pomóc zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. W końcu nie chcesz zajmować cennej powierzchni magazynowej z materiałami, których nie można wykorzystać ani sprzedać.

Zwrot z inwestycji

Jest to kluczowy krok, o którym nie należy zapominać przy wyborze oprogramowania do zarządzania magazynem. Musisz być w stanie zrównoważyć koszty oprogramowania z tym, co z niego uzyskasz.

Oznacza to, że wszystko w procesie zarządzania magazynem musi wejść w grę. Rozważ koszty i ile możesz zyskać, jeśli chodzi o:

 • Pracownicy
 • Utrzymanie sprzętu
 • Utrzymanie magazynu
 • Naprawy
 • Koszt oprogramowania
 • Wsparcie techniczne
 • Wsparcie sprzedawcy

Zbalansuj to z kosztami i tym, ile możesz zyskać dzięki WMS. Pamiętaj, że wybrane oprogramowanie do zarządzania magazynem może kosztować cię, jeśli nie będzie dobrze integrować się z istniejącym systemem lub jeśli nie pomoże Ci w obsłudze klienta, gdy coś pójdzie nie tak.

Skalowalność

Nie planujesz utrzymywać swojej firmy na zawsze tej samej wielkości. Dlaczego warto oczekiwać, że oprogramowanie do zarządzania magazynem zrobi to samo? Dobry WMS jest w stanie dostosować się do rosnących potrzeb dzięki nowym funkcjom i narzędziom. Oczywiście, będzie to dla ciebie bardziej kosztowne, ale z tymi kosztami przychodzi większe wsparcie.

Chcesz znaleźć WMS, który jest w stanie dobrze skalować się w Twojej firmie. Oznacza to również zmniejszenie skali, jeśli pasuje do potrzeb Twojej firmy.

Pobierz Inwentaryzację Fishbowl

 • Nasz najlepszy wybór
 • Aktualizacje w czasie rzeczywistym
 • Automatyczna zmiana kolejności
 • Świetne integracje

Wypróbuj za darmo

Streszczenie

Jeśli chodzi o oprogramowanie do zarządzania magazynem, zalecamy Fishbowl Inventory. Od góry do dołu jest najsilniejszym konkurentem, jeśli chodzi o obsługę zapasów i dostarczanie wskaźników potrzebnych do osiągnięcia sukcesu.

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd Grasshopper

Z ponad 135 000 użytkowników, Grasshopper jest jednym z najbardziej zaufanych dostawców usług telefonicznych dla małych firm na…

Jak Działa Google Voice?

Tradycyjne systemy telefoniczne są drogie. Ale rozwiązania telefoniczne oparte na chmurze oferują tańszą alternatywę zarówno dla biznesu, jak…