Najinteligentniejsze strategie marketingowe Online dla profesjonalistów z branży nieruchomości

Niektórzy postrzegają content marketing jako najnowszy trend marketingu online. Ale jeśli jesteś czytelnikiem Copybloggera, wiesz, że idzie to znacznie głębiej i dłużej.

Content to inteligentny, opłacalny sposób na wprowadzenie na rynek praktycznie każdego produktu lub usługi. A nieruchomości nie są wyjątkiem.

Jeśli jesteś profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, chcesz generować więcej i lepszych potencjalnych klientów i konwertować więcej tych potencjalnych klientów na sprzedaż. Najlepszym sposobem na to jest strategiczne połączenie treści, mediów społecznościowych i marketingu w wyszukiwarkach.

Możesz nie wiedzieć, że zanim założyłem Copyblogger, zacząłem udane pośrednictwo nieruchomości-zbudowany w całości z marketingu internetowego. W rzeczywistości to zasady, które udoskonaliłem w tym biznesie, led za powstanie Copybloggera. Ze względu na to tło, miałem oko na to, co działa — a co nie — w świecie nieruchomości.

Inteligentne strategie content marketingowe rozwiną każdy biznes. Ale nieruchomości jest dobrze przygotowana do korzystania z konkretnego podejścia nawet bardziej niż większość.

Sprzedajemy już najpopularniejszy motyw WordPress dla profesjonalistów z branży nieruchomości-AgentPress. Teraz zaczniemy oferować coś więcej niż design.

Dzisiaj przedstawiamy bibliotekę AgentPress, serię bezpłatnych raportów, seminariów i studiów przypadków, aby pomóc agentom i brokerom w osiągnięciu sukcesu — zaczynając od bezpłatnego raportu “śmierć tradycyjnego marketingu nieruchomości (i wzrost kariery na rynku nieruchomości).”A jeśli jesteś producentem treści, który chce pracować lub współpracować z agentami i brokerami, możesz to również sprawdzić.

Śmiało i kliknij tutaj, aby rozpocząć.

Total
0
Shares
Related Posts