Magazyn Headline Remix: PC World Edition

Do blogowania inspiracji użyliśmy już magazynów Cosmopolitan i Details. Przejdźmy do bardziej technicznego tematu, aby zobaczyć, czy możemy użyć nagłówków na okładce magazynu komputerowego, aby wymyślić odpowiednią treść dla różnych blogów.

Więc wpadłem do sklepu spożywczego i zgarnąłem kopię PC World. Dopiero po powrocie do domu zdałem sobie sprawę, że w tym miesiącu jest coś dziwnego.

Każdy artykuł zamieszczony na okładce używał nagłówka listy.

Po bliższym przyjrzeniu się, dowiedziałem się, że był to w rzeczywistości “specjalny numer listy.”Zwróciłem się do redakcji (która jest również artykułem listowym) o artykuł:

W tym miesiącu zwariowaliśmy na punkcie list: większość artykułów w tym numerze podąża za łatwym do odczytania formatem list, który znaleźliśmy popularny na PCWorld.com. nadal wyciągamy wnioski z pracy na naszej stronie internetowej…

Interesujące. Wydawcy Offline od dziesięcioleci używają nagłówków list, ponieważ ludzie dobrze na nie reagują. Najwyraźniej też świetnie działają w Internecie.

Kto by pomyślał? 🙂

Za późno, żeby teraz zawrócić, więc zabawmy się z listami. Dla tych z Was, którzy są nowi w magazynie headline remix, rozdaję zadania nagłówkowe różnym blogerom, aby sprawdzić, czy mogą wyprodukować odpowiedni post.

Coś mi mówi, że ta grupa blogerów ma zamiar uzyskać poważny ruch.

PC World Headline – “10 prostych sposobów na uniknięcie koszmarów bezpieczeństwa”

Ojciec pisarz przebył długą drogę, odkąd dowiedział się, że tak, jest pisarzem. Co powiesz na napisanie tego posta dla tych, którzy jeszcze nie dokonali zwrotu?

10 prostych sposobów na uniknięcie niepewności pisania

Użycie słowa “koszmary” w oryginalnym nagłówku jest potężne, ale w tym kontekście byłoby to zbyt wiele. Czasami trzeba wiedzieć, kiedy to uciszyć.

Tytuł PC World – “12 funkcji Vista, których nie potrzebujesz-i jak je wyłączyć”

Pozyskiwanie partnerów do sprzedaży online jest świetne, ale nie wszystkie podmioty stowarzyszone są pożądane. Rebecca, co powiesz na to, żeby zrobić to dla menedżerów afiliacyjnych W Market Leverage TV?

5 rodzajów oddziałów, których nie potrzebujesz-i jak ich trzymać z dala

Ponieważ jest to film, dostaniesz więcej ruchu, jeśli uczynisz to specjalnym segmentem, a nie tylko sekcją zwykłej transmisji. Nagłówek przyciągnie menedżerów i ciekawskich partnerów szukających kontrowersji.

PC World Headline – “10 produktów, które nie spełniają swoich oczekiwań”

Loren Feldman z 1938 Media nieustannie nękają mnie tymi nagłówkowymi postami, więc muszę go włączyć, żeby go wkurzyć. Ale coś mi mówi, że nie będzie w stanie się temu oprzeć.

10 stron Web 2.0, które nie spełniają swoich oczekiwań

Wyzwaniem będzie ograniczenie go do 10. Punkty bonusowe, jeśli dostarczone przez kukiełkę.

PC World Headline – “50 narzędzi do tuningu, aby komputer działał szybciej”

Ten jest otwarty dla wszystkich. Pamiętaj, aby upuścić swój link w komentarzach do postu podsumowującego z udziałem wszystkich, którzy uczestniczą.

Co sprawia, że ten nagłówek jest chwytliwy? Zobaczmy, co się dzieje.:

[Liczba]+[modyfikator Aliteracyjny]+[wskazówki, narzędzia, sztuczki, sposoby itp.] [to, that] Make Your [Subject]+[Better, Faster, Stronger, etc.]

Trzymaj się ducha formuły, zamiast sztywno jej przestrzegać, a będziesz miał o wiele więcej opcji. Oto kilka przykładów:

  • Pięć Programów Produktywności, Które Ułatwiają Innowacyjne Działania
  • 10 podniecających wskazówek, aby Twoje życie seksualne było sensacyjne
  • 11 Insider Investments for a recession-Proof Portfolio

Pamiętaj, że ludzki mózg uwielbia zawartość listy, ponieważ jest konkretna i łatwa do przetworzenia. Obrażasz inteligencję czytelnika tylko wtedy, gdy dostarczasz cienkie, nijakie treści po złożeniu śmiałej obietnicy nagłówka.

Świetna treść to świetna treść, niezależnie od tego, czy jest na liście, czy nie. Ale świetna treść, która przyciąga więcej czytelników, jest złota, a nagłówki list mogą to zrobić za Ciebie.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem DIY Themes and Lateral Action. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts