Headline Remix Madness-Part One

Otrzymałem ponad 100 zgłoszeń do remiksowania nagłówków, więc w duchu marcowego szaleństwa postaram się przepisać jak najwięcej w serii postów. Szczerze mówiąc, jakość zgłoszeń była naprawdę dobra, więc postaram się również wskazać te, które działają “tak jak jest” i dlaczego.

Zaczynajmy.

1. Oto jak poprawiłeś mój Blog

Oryginalny nagłówek: Jak Moi Czytelnicy Pomogli Ulepszyć Mojego Bloga

Rozumowanie:

  • Zwracając się do czytelnika i odnosząc się do niego, lepiej jest mówić do niego bezpośrednio, chociaż prawdopodobnie nie każdy czytelnik wniósł sugestię. Pamiętaj, to rozmowa. Normalnie nie odnosisz się do kogoś, z kim rozmawiasz w trzeciej osobie.
  • Przy tak wielu nagłówkach ” jak “lubię dodawać” Oto ” jako przedmowę. Dodaje specyfikę do obietnicy nagłówkowej bez uciekania się do podejścia z listą numeryczną.
  • Debatowałem, czy używać “tego” zamiast “mojego”, odnosząc się do bloga, na którym znajduje się treść, i skończyło się na trzymaniu się moje ze względu na kontrast z ty. Usunąłem też słowo pomógł; jeśli blog został ulepszony dzięki sugestiom czytelników, pomógł jest zbędny, a powstały nagłówek jest mocniejszy.

2. Dlaczego Następna sieć będzie mądrzejsza od Ciebie

Oryginalny nagłówek: Kolejna Rewolucja W Sieci

Rozumowanie:

  • Podoba mi się oryginalny nagłówek i wygląda na to, że post otrzymał dobrą opinię. Moje podejście jest nieco bardziej szczegółowe i nieco bardziej prowokacyjne, ponieważ rzuca wyzwanie czytelnikowi. Z mojego doświadczenia wynika, że zwiększa siłę przyciągania nagłówka, podnosząc czynnik ciekawości.

3. Sześć powodów, dla których możesz chcieć uniknąć oprogramowania Tracks Gtd

Oryginalny nagłówek: Digital GTD: Recenzja oprogramowania “Tracks”

Rozumowanie:

  • Moim zdaniem ten post jest klasycznym przykładem, kiedy używać nagłówka “listy”. Chociaż jest to w rzeczywistości przegląd oprogramowania utworów, zawartość szybko koncentruje się na problemach 6, które autor identyfikuje, a ostatecznym zaleceniem jest omijanie. W tym przypadku nagłówek listy przekazuje bardzo konkretne informacje, które zasysają czytelników. Dla tych, którzy nie wiedzą, “GTD” oznacza “getting things done”, system produktywności opracowany przez Davida Allena. Ponieważ GTD jest jednym z głównych celów bloga, nie tylko dopuszczalne jest użycie akronimu, jest to preferowane.

4. Jak zmienić nudną sypialnię w “buduar”

Oryginalny nagłówek: Przekształcając Swoją Przestrzeń … Możesz Powiedzieć Buduar?

Rozumowanie:

  • This post is great “how to” content that uses the allure of romantyzm i wyrafinowanie związane z buduar, francuskie słowo oznaczające sypialnię. Jest to przypadek, w którym lubię widzieć używany format nagłówka “jak”. Niektórzy mogą twierdzić, że takie podejście nie ma pizzazz, ale jestem dość przekonany, że przyciągnie więcej czytelników.
  • Podoba mi się użycie słowa root transform w oryginalnym nagłówku; to świetny czasownik akcji. Dodając w przeciwieństwie do “Nudnego”, mówisz do ogólnego niezadowolenia, które ludzie czują o swoim środowisku życia w czasie, i pragnienie nowego podejścia, które poprawia wizerunek stylu życia. Jest to przykład “kontynuowania rozmowy”, która już toczy się w głowie czytelnika.
  • Na nudne, sypialnia, buduar aliteracja zapewnia dobre odbicie do tytułu, a cytaty wokół buduar narysuj oko na nagłówku i zapewnij dodatkowy kontrast.

Część druga już w czwartek…

Total
0
Shares
Related Posts