Czego Książę Może Cię Nauczyć O Skutecznym Blogowaniu

W 1985 Tipper Gore założył Parents Music Resource Center (PMRC), co ostatecznie doprowadziło do powstania wytwórni “Parental Advisory: Explicit Lyrics”, którą wszyscy znamy i kochamy.

Co ją zdenerwowało?

Usłyszała piosenkę Darling Nikki przez księcia.

Chociaż ta melodia jest z pewnością prowokacyjna, kto wie, jak biedna Tipper zareagowałaby, gdyby po raz pierwszy usłyszała Udawajmy, że jesteśmy małżeństwem. z wcześniejszej płyty Prince ‘ a 1999, lub prawie każda piosenka z lat 80-tych Dirty Mind. A co musi myśleć o dzisiejszej muzyce, która sprawia, że Prince wygląda na oswojonego w porównaniu?

Tymczasem dziś Prince wciąż wysadza dach zapchanych stadionów, w dużej mierze bazując na jedynej stałej w swojej karierze-muzycznym geniuszu.

Obecnie jego program jest czysto PG-13, bez naklejek ostrzegawczych. Nie gra Darling Nikki już nie przeklina.

Faktem jest, że Prince zawsze był geniuszem marketingu, a także muzycznym geniuszem. Wiedział, że juke kiedy wszyscy inni byli jiving; zig kiedy tłum był zagging.

Oto sam człowiek, który się zbliża.:

Czasy były wtedy inne” – wyjaśnia Prince. “Nie wyróżniałbym się dzisiaj, gdybym był nowy i przyszedł w ten sposób. Ale wtedy nikt inny tego nie robił, a ja wiedziałem, że to mnie uspokoi. Nie ubrałam się jak ktokolwiek, nie wyglądałam jak ktokolwiek, nie brzmiałam jak ktokolwiek. Nadal staramy się to robić. Po co robić to, co inni?

“Bowie i Madonna, nawet jeśli to nie było dobre, wciąż o tym rozmawiamy, bo to było coś nowy. Piękne słowo.”

Co nowego w Twoim blogu?

Subskrybuj Copyblogger dzisiaj!

Dodaj Copyblogger do Twoich ulubionych Technorati.

Total
0
Shares
Related Posts