Copyblogger Weekly Wrap: tydzień 23 maja 2011

Zanim to przeczytacie, jeśli mam szczęście, byłem na Blogworld Expo w Nowym Jorku, prezentując przebojową sesję, która zachwyciła tłumy, które, przytłaczająco wdzięczne, obdarzyły mnie uczuciem i czekoladą, i wróciły, całe i zdrowe, do Wielkiej fanfary i powitania.

Jeśli nie będę miał szczęścia, nadal będę siedział na lotnisku w Cleveland. Wiesz … czekam na mój lot do Nowego Jorku, opóźniony z powodu paskudnych burz.

Niech nikt Ci nie powie, że jest coś gorszego niż utknięcie w Cleveland.

Więc dla tych z Was w ładniejszych klimatach, oto co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Co Don Draper wie, że nie wiesz o perswazji i sukcesie

Ten Don Draper na pewno zna się na słowach, a ten post jest wirtualną encyklopedią niektórych jego największych hitów — i tego, czego można się z nich nauczyć-na całą masę tematów. Uwielbiam największe przeboje. Pamiętam, jak miałem 10 lat i kupiłem album Raya Parkera Jr “Chartbusters” greatest hits. Jedynym problemem było to, że Ray miał tylko jeden “chartbuster” z piosenką przewodnią do Pogromcy Duchów. Reszta była do dupy. Wiesz co? Albumy Greatest hits są kiepskie. Nienawidzę cię, Ray.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Jak zabić blok pisarza i stać się mistrzem Copywriter w zaledwie 3 godziny dziennie

W tym poście jest mały rytuał, który jest czystym złotem i co zaskakujące, nie obejmuje wysokich kapeluszy, szat ani kóz. Co to czy zaangażowanie przełamuje blok pisarski i jest całkiem fajne, nawet jeśli oznacza to, że nie rozpraszasz się Twitterem. Na marginesie chcę się poskarżyć, bo przez 33,33 minuty wpatrywałem się w ścianę i skończyło się na czwartym Zmierzch książka.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Wskazówki 7, Jak zakochać się w swoim blogu od nowa

To jest post o zakochaniu się w swoim blogu, randkowaniu z nim, poślubieniu go, zajściu w ciążę, a następnie otwarciu wspólnego konta czekowego. Jeśli twój blog jest w stagnacji i nudzisz się nim, możesz wypróbować niektóre z tych naprawdę fajnych wskazówek, ponieważ sprawią, że znów będziesz produktywny, abyś ty i twój blog mogli się zestarzeć.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Czego 8 Najlepiej Sprzedających Się Czasopism Może Nauczyć Cię O Nieodpartej Treści

Właściwie myślałem, że ten post może zawierać element “magazynu dla dorosłych”, biorąc pod uwagę towarzyszące mu zdjęcie z neonem i niektóre z salacious postów, które widzieliśmy ostatnio na Copybloggerze. Zamiast tego otrzymaliśmy mainstreamowe czasopisma i wskazówki dotyczące treści, które sprawiają, że są popularne. Ale myślę, że to ma sens, ponieważ nie jest tak trudno rozgryźć tajemnice treści tych” innych ” czasopism.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Sprawdź nowe StudioPress.com

Studiopress.com mam lifting! Powinieneś to sprawdzić. Teraz jest to jeszcze ładniejsze miejsce, aby uzyskać wszystkie motywy, które możesz kiedykolwiek chcieć. A także, P. S. na ten jeden mówi nam, że IMfSP podcast bierze tydzień wolnego. Zaczynamy długi wakacyjny weekend wcześniej, prawda? Co za Banda frajerów.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Lekcja marketingu z Apokalipsy: Tak naprawdę jedynym problemem, jaki mam z tym postem, jest to, że oznacza to, że ludzie chcieli wierzyć, że koniec świata miał nastąpić w zeszłą sobotę. W przeciwnym razie, świetnie.
  • Testowanie-Co to za pomysł?: Nie będziesz wiedział, co działa, jeśli go nie przetestujesz … więc co powinieneś testować i jak często? (Przypomina mi to również okrągły sposób Mitcha Hedberga, aby dowiedzieć się, czy ma AIDS: “pytam mojego przyjaciela Briana, ‘Brian, czy znasz kogoś, kto ma AIDS? Nie? Super. Bo mnie znasz.’”)
  • Bliżej przycisku zakupu?: Jasna cholera! Czy wreszcie możemy zacząć pracować nad praniem mózgu jako taktyką marketingową? To jest na horyzoncie, ludzie!
  • Dlaczego Blogerzy Powinni Być Również Niezależnymi Pisarzami: Uwielbiam to praktyczne podejście do pisania – nie musisz po prostu “blogować i modlić się”, jeśli jesteś mądry!

O autorze: Johnny B. Truant specjalizuje się w sprzedaży poprzez historie i bardzo chciałby założyć ci tani blog lub stronę internetową. (To ” tani “jak ” niedrogi”, nie jak ” tandetny.”)

Professional WordPress Themes

Weź WordPress Dalej

Genesis Framework z naszego działu StudioPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych za pomocą WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, 37 projektom “pod klucz” oraz nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i witrynom internetowym możesz tworzyć, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród premium WordPress theme framework. Nic dziwnego, że nad 46 465 wydawców online zaufaj Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia bezpieczną i zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek podstawę, która zajmuje miejsca WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Dowiedz się więcej o StudioPress tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts