5 trudnych realiów zarabiania w Internecie

Ręce do góry.

Kto jeszcze jest chory i zmęczony tak zwanymi guru, którzy mówią ci, że zarabianie pieniędzy w Internecie jest łatwe, a wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka prostych kroków, aby stać się milionerem?

Wiesz, że to nie takie proste.

Nie jesteś głupi.

Próbowałeś zbudować biznes online i sam doświadczyłeś, jak to jest trudne.

W związku z tym każdy, kto zaczyna migać czekami i referencjami oraz wszystkimi normalnymi sztuczkami, natychmiast traci wiarygodność. Nie dlatego, że jest fałszywy (koniecznie), ale dlatego, że nie jest to cała historia.

Na przykład:

  • Co to jest minusy budowania biznesu internetowego?
  • Ile czasu i pieniędzy potrzeba?
  • Jaka jest surowa rzeczywistość przedsiębiorczości online, gdy zaczynasz od zera?

Nikt nigdy nie odpowiada te pytania. I dopóki ktoś nie będzie chciał wyjść na wolność, nie będziesz słuchał.

Więc … powiem ci.

Surowa rzeczywistość #1: rywalizuj … albo zgiń

Większość ludzi, którzy łapią przedsiębiorczy błąd należą do jednej z dwóch kategorii.

Albo mają pomysł, o którym nikt inny nie pomyślał, i myślą, że natknęli się na kopalnię złota, albo mają pomysł, który w najmniejszym stopniu nie jest oryginalny i są przygnębieni, ponieważ jest zbyt duża konkurencja.

A to szokujące.:

Oboje cierpią na urojenia.

Pierwsza grupa ma urojenia, ponieważ uważają, że brak konkurencji jest dobrym znakiem. Dawno, dawno temu, mogło to być prawdą, ale sieć dojrzała i w większości przypadków wszystkie dochodowe nisze mają kogoś, kto im służy.

W dzisiejszych czasach, jeśli nie możesz znaleźć żadnej konkurencji, to 99 razy na 100, jest fatalna wada z Twoim pomysłem i jeszcze go nie odkryłeś. Ciężko to przełknąć, ale to prawda.

Drugi typ przedsiębiorcy ma urojenia, ponieważ uważają, że konkurencja jest złym znakiem. Nieco pesymistycznie zakładają, że nie ma dla nich miejsca, a jeśli spróbują wejść do tej samej niszy, zostaną zmiażdżeni przez zatwardziałych weteranów, którzy już ją zajmują.

Ale to nieprawda. Możesz konkurować w każdej niszy, jeśli jesteś dobrym marketerem, a najlepszą częścią oglądania zatłoczonej niszy jest to, że wiesz, że są w niej pieniądze.

Prawda jest taka, że nie da się tego obejść. Musisz konkurować. Musisz stać się dobrym marketerem. Musisz także nauczyć się współistnieć z innymi dobrymi marketerami.

Jeśli tego nie zrobisz, nigdy ci się nie uda. Przynajmniej nie na długo.

Surowa rzeczywistość #2: ruch nigdy nie jest naprawdę wolny

Wolny ruch. Kuszące, prawda?

Szkoda, że to bajka.

Tak, istnieją strategie ruchu, których możesz użyć, aby uzyskać ruch bez płacenia za niego pieniędzy, ale to nie znaczy, że jest bezpłatny. Nadal musisz za to zapłacić. Po prostu używasz innej waluty:

Czas.

Strategie takie jak blogowanie i SEO oraz marketing wideo mogą rzeczywiście pomóc ci uzyskać wszystkich klientów, których chcesz, nie wydając ani grosza, aby je zdobyć. Zamiast tego zainwestujesz setki, a może nawet tysiące godzin swojego czasu.

Oczywiście, może cię to nie obchodzi. Może masz więcej czasu niż pieniędzy, a więc jesteś szczęśliwy, aby zainwestować go w budowę biznesu online. Dokładnie w takiej sytuacji byłem jakieś trzy lata temu i szczerze mówiąc, było warto.

Ale chciałbym, żeby ktoś powiedział mi z góry, ile to będzie czasu.

Moim zdaniem, absolutne minimum to 10 godzin tygodniowo, a w tym tempie, to zajmie ci sześć miesięcy lub więcej, aby zacząć widzieć jakieś wyniki. Im szybciej chcesz jechać, tym więcej czasu (lub pieniędzy) musisz zainwestować.

Wybierz, który będzie.

Surowa rzeczywistość # 3: jesteś niewolnikiem technologii

Chcesz wiedzieć, co jest najgorsze w prowadzeniu biznesu w Internecie?

Technologia.

Jeśli chcesz zbudować biznes online, musisz dowiedzieć się o WordPress i hostach internetowych, nazwach domen, FTP i bezpieczeństwie oraz setkach innych drobnych szczegółów technicznych. Co gorsza, nie musisz po prostu uczyć się o każdym z nich indywidualnie. Musisz nauczyć się, jak wszystkie ze sobą współdziałają.

I to się zmienia. Ciągle.

Możecie powiedzieć: “zatrudnię kogoś, kto zrobi to za mnie” i to jest opcja. Strony takie jak eLance i oDesk sprawiły, że legiony ludzi technicznych są łatwo dostępne w stosunkowo przystępnej cenie.

Ale oznacza to również bycie zależnym.

Kiedy chcesz założyć nową stronę, zmienić coś, naprawić problem, cokolwiek, nie możesz tego zrobić sam. Musisz czekać na kogoś innego, a kiedy jesteś zależny od freelancera, możesz czekać kilka dni, kosztując Cię tysiące dolarów w kosztach alternatywnych.

Moim zdaniem musisz nauczyć się przynajmniej podstaw, inaczej nigdy nie przeżyjesz. Możesz odebrać większość z nich w jeden weekend, jeśli masz odpowiednią kolekcję materiałów do nauki, a resztę możesz odebrać tu i tam, w miarę postępów.

Bez względu na to, którą trasę zdecydujesz się wybrać, technologia zawsze będzie problemem. I jeśli nie jesteś technikiem z natury, znienawidzisz to.

Surowa rzeczywistość # 4: ludzie nie kupują od obcych

Jesteś jedną z niewielu osób, które mają dobry pomysł. Zbudowałeś stronę internetową. Niespodzianka, niespodzianka, nawet dostajesz ładny mały korek.

Teraz wystarczy umieścić link do czegoś na sprzedaż, a odwiedzający to kupią, prawda?

Obawiam się, że nie.

W Internecie ludzie mają paranoję. Jeśli nigdy o Tobie nie słyszeli, automatycznie zakładają, że jesteś oszustem i podchodzą do wszystkiego, co mówisz, ze sceptycyzmem.

Więc musisz pozwolić im się poznać. Musisz udowodnić, że jesteś uczciwym biznesmenem. Musisz ich nawet przekonać, że masz na sercu ich najlepszy interes. Wiesz, prawda?)

A to wymaga czasu.

W dzisiejszych czasach inteligentni marketerzy nie kierują ruchu na stronę internetową i natychmiast oczekują sprzedaży. Zamiast tego oferują odwiedzającym zachętę do dostania się na ich listę e-mailową, a następnie wysyłają im świetne treści w regularnych odstępach czasu, aby z czasem zbudować z nimi relację.

Szczerze mówiąc, to dużo pracy, ale plusem jest to, że po kilku latach pielęgnowania listy mailingowej masz setki, a może nawet tysiące ludzi, którzy ci ufają i kupią prawie każdy produkt, który wydasz. Strzeż tego zaufania, a może utrzymać twoją firmę przez lata.

Ale jeśli jesteś nieznajomym?

Nie masz szans w piekle. To takie proste.

Surowa rzeczywistość # 5: możesz nigdy nie zarobić milionów

W końcu dochodzimy do najsurowszej prawdy ze wszystkich:

Tylko malutki, malutki procent przedsiębiorców internetowych staje się milionerami.

Tak, zdarza się, ale niezbyt często. Zgaduję, że mniej niż 1% kiedykolwiek dotarło tak daleko.

Czy to znaczy, że powinieneś zrezygnować?

Nie sądzę. Podczas gdy zdecydowana większość przedsiębiorców internetowych nigdy nie staje się milionerami, spora liczba inteligentnych, ciężko pracujących ludzi robi całkiem dobre życie w Internecie.

Nie, Nie Mogą Kupić własnej wyspy, ale mogą umieścić swoje dzieci w szkole. Mieszkają w ładnym domu. Idą na regularne wakacje, zwykle toting wzdłuż ich laptopa, dzięki czemu mogą utrzymać firmę i działa, gdy ich nie ma.

Wielu z nich to dostawcy usług. Niektórzy są wydawcami informacji. Jeszcze inni sprzedają produkty fizyczne. Są jak inni właściciele firm. Oni po prostu dostać większość swoich klientów online.

Znowu, nie są zbyt bogaci. Pod koniec roku może zabiorą do domu 100 tys.

Ale im to nie przeszkadza.

Nie muszą codziennie dojeżdżać do pracy. Nie muszą mieć do czynienia z szefem. Nie muszą przegapić meczu swojego dziecka.

Co prawda, przedsiębiorcze życie wiąże się z własnymi wyzwaniami, ale większość ludzi, którzy odnoszą sukcesy, jest bardziej niż zadowolona z kompromisów. Wiem, że jestem.

Oczywiście sukces jest najtrudniejszy

Prawdopodobnie 90% lub więcej osób, które próbują zbudować biznes online, nigdy nie zarabia nawet jednego dolara.

Nie dlatego, że to oszustwo, nie dlatego, że jest niemożliwe , nie dlatego, że są niezdolni … ale dlatego, że nie mogą zrozumieć, jak to wszystko działa.

Prawda jest taka, że budowanie biznesu online jest jak konstruowanie ogromnej układanki. Jeśli nie zobaczysz zdjęcia z przodu pudełka, skończysz błąkając się przez lata, próbując dowiedzieć się, jak wszystkie elementy pasują do siebie. Pewnie, że tak, i większość innych odnoszących sukcesy przedsiębiorców, których znam też.

I szczerze mówiąc, to jest do bani.

Nic nie można zrobić, aby zmienić pięć trudnych realiów, które opisałem w tym poście. Bez względu na to, jak bardzo chcesz, nie możesz przetrwać w Internecie bez nauki konkurowania, generowania stałego strumienia ruchu, opanowania przynajmniej podstaw technologii i budowania relacji z klientami.

Ale włócząc się po ciemku, próbując dowiedzieć się, jak to wszystko do siebie pasuje?

Możemy coś z tym zrobić, na Boga, i Nie, Nie mówię o jakimś drogim kursie, który underdelivers lub coś w tym stylu.

W poniedziałek, Johnny Truant i ja zbieramy się razem i organizujemy webinar, gdzie dajemy ci zdjęcie z przodu pudełka z puzzlami.

Nie musisz nam za to płacić. Musisz się tylko pokazać.

Pasuje ci to?

Oto, co robić dalej

Zanim wyjedziesz, chcę, abyś udostępnił ten post swoim znajomym.

Wiele osób próbuje zrozumieć tę całą sprawę online, więc musimy się upewnić, że dowiedzą się o tym webinarium. Tweetuj post, udostępnij go na Facebooku, wyślij e-mail do znajomych i rodziny.

Następnie kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinarium. Mamy tylko 1000 miejsc, a ten post będzie dostępny dla około 170 000 osób. Chcesz mieć pewność, że odbierzesz swoje miejsce.

My Wola mieć nagranie, zakładając, że nie ma usterek technicznych (widzisz, co mówiłem o byciu niewolnikiem technologii?). Jedynym sposobem na uzyskanie nagrania jest zarejestrowanie się na webinarium, więc śmiało i zarejestruj się, czy możesz wziąć udział, czy nie.

Jeśli masz jakieś pytania, na które chcesz odpowiedzieć na żywo, śmiało i zostaw je jako komentarz tutaj również w tym poście.

Postaramy się stworzyć prezentację wokół niektórych z najczęstszych pytań, które otrzymujemy, tak aby każdy otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje, aby iść naprzód.

Spoko?

W porządku. Porozmawiamy wkrótce.

O autorze: Jon Morrow jest redaktorem naczelnym Copyblogger. Bezinteresownie poświęca swój link byline, aby uzyskać dostęp do webinaru. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, przestań zwlekać i kliknij tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts