5 powodów, dla których wszyscy Niezależni pisarze powinni nauczyć się pisać list sprzedaży

Kiedy ostatni raz napisałeś coś z zamiarem szczególnego zmotywowania czytelników do podjęcia działań?

Przyznaj się lub nie, wszyscy jesteśmy w tej samej grze.

Niezależnie od tego, czy chcesz, aby ktoś kupił twój produkt, dołączył do listy e-mailowej, przesłał dalej lub +1 swój post, robisz jedną rzecz-prowadząc odbiorców ścieżką, na której końcu leży działania, które podejmą.

Chcesz, żeby do coś.

Innymi słowy, sprzedajesz.

Niestety wielu twórców treści nie wie pierwszej rzeczy o sprzedaży.

Kilka lat temu, ja też nie. cóż, nie w Internecie, w każdym razie. Nie, dopóki nie rozwinąłem jednej umiejętności, która zmieniła wszystko.

Miałem duże doświadczenie w sprzedaży w kwiaciarni, którą posiadałem. Ale sprzedaż przez słowo pisane była zupełnie nową umiejętnością.

Aby nauczyć się tej starożytnej umiejętności, zwróciłem się do ekspertów — tych, którzy zarabiają miliony rocznie ze względu na ich zdolność do pisania wspaniałych listów sprzedażowych.

Listy sprzedaży to drogi wybrukowane słowami, które prowadzą kupujących do rozwiązań, sprzedawców do zysku,a pisarzy bliżej ich szczęśliwego końca.

Jeszcze, większość niezależni pisarze i profesjonalni blogerzy nigdy nie rozważają nauki pisania listów sprzedażowych.

Pisarze często czują, że ta szczególna umiejętność jest powyżej ich poziomu wynagrodzenia, podczas gdy wielu blogerów woli zatrudnić profesjonalistę, jeśli chodzi o tworzenie kopii sprzedaży.

Prawdopodobnie dlatego, że ani ci pisarze, ani blogerzy nie mają pojęcia, jak może zmienić życie nauka pisania listu sprzedażowego.

Rzućmy okiem na pięć powodów, dla których powinieneś nauczyć się pisać Wielki list sprzedaży …

1. Nigdy więcej nie twórz bzdurnych treści

Niektórzy klienci chcą tylko wypełniaczy wypełnianych słowami kluczowymi dla swoich witryn i są gotowi zapłacić bardzo niewiele za ten przywilej. Nie chcą słyszeć nic o tym, jak Aktualizacja Google Panda sprawiła, że to podejście stało się głupie, chcą tylko gór o niskiej jakości treści, stat.

Pisanie gównianych treści luzem jest do bani. Zrób to zbyt długo,a będziesz się zastanawiać, dlaczego myślałeś, że pisanie online było dobrym pomysłem.

Gorsze od bycia płaconym przez funta jest uczucie niewolnictwa, które przychodzi z oddechem lub dwoma poza bieganiem w kółko, ale nigdzie w pobliżu miejsca, w którym musisz być, aby się wyrwać.

Wiedząc, jak napisać list sprzedaży podnosi swój zestaw umiejętności, co oznacza, że można zarobić więcej pieniędzy za każde słowo piszesz, praktycznie z dnia na dzień, czy jesteś wordsmith do wynajęcia.

2. Potrzebujesz tylko kilku klientów miesięcznie

Zarządzanie niskopłatną kopią zwykle oznacza żonglowanie długą listą klientów, ponieważ zszywasz jedno zadanie do drugiego, pikowąc końce, dopóki, miejmy nadzieję, się nie spotkają.

Dzięki znacznie wyższej średniej zarobków dłuższej kopii sprzedaży formularzy, tylko jedna lub dwie prace miesięcznie mogą sfinansować resztę twojej firmy pisarskiej.

Każdy list sprzedażowy, który piszesz, czyni cię lepszym pisarzem niż byłeś wcześniej.

Ciągle pisz, stale ulepszaj i Szybko buduj długą listę osób, które chcą zapłacić Ci najwyższy dolar za twój czas.

Kiedy dostarczasz list sprzedaży, który konwertuje, nigdy nie jesteś zatrudniony tylko raz.

3. Możesz rozwijać strumienie pasywnego dochodu

Gdy już wiesz, jak napisać skuteczny list sprzedaży, możesz stać się swoim najlepszym klientem.

Napisz ebooka, zorganizuj szkolenie, zaoferuj specjalny pakiet usług, a następnie napisz list, aby go sprzedać.

Robisz to dla innych. Dlaczego nie zrobić tego dla siebie?

Jeśli jesteś pisarzem, masz wyjątkową zdolność syntezy i upraszczania informacji.

To kolejny logiczny krok do spakowania tego, co wiesz i umieszczenia w Internecie.

4. Więcej czasu na to, co naprawdę chcesz robić

Zawsze możesz zarobić więcej pieniędzy, ale nigdy nie zarobisz ani minuty.

Będąc w stanie pobierać więcej pieniędzy za godziny pracy, będziesz miał więcej czasu na pisanie rzeczy, które kochasz.

Nie stałeś się pisarzem, żeby pisać gówniane treści, ani żeby zgubić się w codziennej zamieci jednorazowych postów na blogu, prawda?

Zarabianie więcej za godzinę rozliczeniową da ci czas potrzebny na zbudowanie banku aktywów, który podniesie twoją spuściznę wraz z wynikami finansowymi.

5. Będziesz lepszy o wiele lepszy pisarz

Nawet jeśli napiszesz tylko jeden list sprzedaży w swoim życiu, wiedząc jak dzięki tobie będziesz lepszym pisarzem.

Listy sprzedażowe to perswazja malowania po numerach, łączące punkty, które wszyscy mamy ze sobą wspólnego. Nie możesz sprzedać, jeśli nie rozumiesz swojego czytelnika.

Ale kiedy już wiesz, jak wsunąć się do ich umysłu, możesz skierować ich pragnienie.

Na stronie sprzedaży oznacza to kliknięcie przycisku Kup.

Offline, może to oznaczać tworzenie wiadomości ustnych o swojej najnowszej książce, inspirowanie czytelnika do poinformowania znajomych, a może nawet przeglądu produktu na Amazon.com.

Sprzedaż vs. wyprzedaż

Kiedy zaczynałem online, nie chciałem nic więcej niż pisać posty na blogach i fikcję.

Sprzedaż wydawała się antyartystyczna, pozbawiona czystości, albo po prostu “wyprzedawana”.”

Ale kiedy myślisz o tym, czym jest pisanie-zachęcanie ludzi do odczuwania czegoś, rozpowszechnianie pomysłów lub łączenie się z ludźmi w wielkich podziałów — nie różni się to tak bardzo od sprzedaży.

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkt, czy sprzedajesz siebie, nauka pisania dobrego listu sprzedaży jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie kiedykolwiek dokonasz w pisaniu.

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać list sprzedaży?

Mamy wszystko pod kontrolą. Odkryj najmądrzejsze sposoby mieszania mediów społecznościowych, marketingu treści i SEO dla generowania leadów i rozwijania nowego biznesu z marketingiem internetowym dla inteligentnych ludzi.

Jest to bezpłatny 20-częściowy kurs i biuletyn e-mailowy, który dostarcza technik i strategii, które musisz znać podczas marketingu online. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts