Oferty, które zwiększają reakcję i obniżają ryzyko

Jest to pierwsza odsłona 58 najlepszych ofert na świecie seria z Deanem Rieckiem.

Czy jesteś gotowy, aby zacząć składać oferty, które okazały się skuteczne, raz po raz?

To jest pierwszy z czterech artykułów, w których przyjrzymy się 58 ofertom, które okazały się zwycięzcami na przestrzeni lat. Uporządkowałem oferty według funkcji, aby ułatwić korzystanie z listy. Obejmuje to oferty w celu zwiększenia odpowiedzi, zmniejszenia ryzyka, obniżenia ceny, zwiększenia pilności, poprawy warunków, oferowania usług, oferowania łapówek, zwiększania zysków i generowania zapytań.

Zacznijmy od ofert, które zwiększają reakcję i obniżają ryzyko.

Raising Response

Technicznie każdy rodzaj oferty ma na celu zwiększenie reakcji. Są to jednak Klasyczne oferty, które są szczególnie dobre dla zwiększenia sprzedaży.

 • Darmowy Okres Próbny– To może być najlepsza oferta. Ludzie mogą wypróbować twój produkt za darmo i bez zobowiązań przez 10 dni, 15 dni, 30 dni lub więcej. Ramy czasowe powinny pasować do produktu. Oferta ta usuwa ryzyko dla perspektywę i przezwycięża zwlekanie.
 • Gwarancja Zwrotu Pieniędzy– To chyba druga najlepsza oferta. Klient płaci z góry, ale jeśli niezadowolony może zwrócić przedmiot do pełnego zwrotu pieniędzy. Podobnie jak bezpłatna wersja próbna, ta oferta usuwa ryzyko, ale pozwala wykorzystać bezwładność klienta na swoją korzyść, ponieważ tylko niewielki procent ludzi zadaje sobie trud, aby coś zwrócić.
 • Darmowy Prezent– Kiedy oferujesz gratisy, których chce twój Klient, Twoja oferta Zwykle przewyższa ofertę rabatową o podobnej wartości. To dlatego, że prezent jest bardziej namacalną korzyścią.
 • Ograniczony Czas– Oferta z limitem czasowym otrzymuje więcej odpowiedzi niż oferta bez, zwłaszcza gdy podasz konkretny termin. To wymusza decyzję. Im szybciej możesz podjąć decyzję, tym bardziej prawdopodobne, że będzie to na Twoją korzyść.
 • Tak / Nie– Prosisz swoją perspektywę, aby odpowiedzieć pozytywnie lub negatywnie, zaznaczając pole” tak “lub pole” nie”, na przykład. Ta oferta tworzy zaangażowanie i zwykle przyciąga więcej odpowiedzi niż oferta, która nie oferuje odpowiedzi “nie”.
 • Opcja Negatywna– Jest to zwykle używane z bezpłatnym okresem próbnym. Pozwalasz potencjalnemu klientowi wypróbować produkt za darmo, a następnie automatycznie wysyłasz i/lub wystawiasz rachunek, chyba że potencjalny Klient wyraźnie odmówi zamówienia w określonym czasie. Często skutkuje to wyższymi zwrotami i kilkoma bardziej drażliwymi rozmowami telefonicznymi, ale przyciąga lepiej z góry i może przynieść wyższą ogólną sprzedaż.
 • Płatności Ratalne Kartą Kredytową– Nic nie jest łatwiejsze niż płacenie plastikiem w czasie. W dzisiejszych czasach nie ma powodu, aby nie akceptować płatności w ten sposób, czy to przez telefon, pocztę, faks lub Internet.
 • Loterie– Może to znacznie zwiększyć wielkość zamówienia. Pamiętaj tylko, że prowadzenie loterii może być uciążliwe. A klienci loterii rzadko są lojalni. Ponadto wiele osób uważa, że gdy zaczną korzystać z loterii, trudno jest wrócić do bardziej tradycyjnych ofert.

Obniżenie Ryzyka

Ponieważ ludzie nie mogą natychmiast dotknąć ani wypróbować Twoich produktów, zawsze istnieje element postrzeganego ryzyka. Obniżając ryzyko, możesz zwiększyć sprzedaż.

 • Podwójna Gwarancja Zwrotu Pieniędzy– Większość ludzi nigdy nie dokonać zwrotu lub poprosić o zwrot pieniędzy, nawet gdy nieszczęśliwy. Jest to prosty sposób na udramatyzowanie zarówno oferty, jak i gwarancji na tanie przedmioty.
 • Gwarancja Długoterminowa– To kolejny sposób na udramatyzowanie Twojej oferty i gwarancji. Zamiast 30-lub 60-dniowej Gwarancji, oferujesz roczną, wieloletnią lub dożywotnią gwarancję. Jeśli można rozsądnie oczekiwać, że produkt będzie trwać, to stawia bezwładność i zapomnienie na swojej stronie, ponieważ niewiele osób będzie korzystać z lub nawet pamiętać swoją gwarancję później.
 • Gwarantowany Wykup– Jest to po prostu inny sposób oferowania standardowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Oferujesz “odkupić” przedmiot, jeśli klient nie jest zadowolony.
 • Gwarantowana Akceptacja– Jeśli ludzie zwykle przechodzą przez proces aplikacji, aby korzystać z produktu, uzyskać dostęp do usługi lub dołączyć do klubu, możesz dać im gwarancję ich przyjęcia. Działa to najlepiej z czymś, co wydaje się trudne do uzyskania.
 • Wprowadzenie Ograniczone W Czasie– To pozwala perspektywy spróbować czegoś z niewielkim kosztem lub ryzykiem przed podjęciem większego zaangażowania. “Wypróbuj go przez 12 tygodni za jedyne $24.00.”Musisz jednak śledzić wyniki i mieć pewność, że konwersje sprzedaży uzasadniają niższą cenę.
 • Tak / Może– Jest to kolejny sposób na złożenie oferty o niskim zaangażowaniu lub bez zobowiązań. Odpowiedź ” Tak ” dotyczy zakupu. Odpowiedź “może” dotyczy bezpłatnej wersji próbnej, informacji o produkcie, oferty wstępnej itp.

Następnym razem przyjrzymy się ofertom, które obniżają cenę i zwiększają pilność.

Total
0
Shares
Related Posts