List otwarty do wszystkich, którzy zarabiają na życie pisząc nagłówki

Howdy writer,

Pamiętasz, jak mówiłem, że dochodowa reklama to zaplanowane i celowe zaniedbanie wszystkiego oprócz sprzedaży … i że powinieneś traktować copywriting jak sprzedawcę?

Cóż, jest coś jeszcze, co powinieneś wiedzieć: różnica między copywritingiem a sprzedażą twarzą w twarz polega na tym, że sprzedawca nie może być ignorowany …

Domaga się uwagi. Jednak Twoja reklama, can być ignorowanym. Dlatego tak ważne są skuteczne nagłówki.

Efektowny nagłówek jest jak wołanie w zatłoczonym pokoju: “Hej Demian, mogę z tobą porozmawiać?”Twój nagłówek przyciąga uwagę właściwych ludzi. Więc piszesz nagłówek, który rozpoznaje tych ludzi.

Ale jest problem.

W dzisiejszych czasach sztuką jest napisanie nagłówka, który wybuchnie w sieci społecznościowej. Nagłówek, który sprawi, że ludzie będą tłuc przycisk” Udostępnij ” … nagłówek, aby zatkać nasz kanał na Twitterze tysiącami retweetów.

Obserwujemy, jak ruch na naszej stronie rośnie jak rakieta z Cape Canaveral … a następnie głaskamy nasze bródki i wachlujemy nasze długie włosy, gdy pozostajemy w poświacie szybko ulotnego uwielbienia ludzi, którzy są w większości przedmiotów niemożliwych do zaoferowania.

Co gorsza, ludzie, których naprawdę chcemy, mogą nigdy nie mieć pojęcia o naszych treściach. Czekam na nich.

Twoja mama może być dumna. Twój szef nie będzie.

Legenda głosi, że nikt nie czyta reklam. To absurd, oczywiście, mówi ktoś, kto widział setki tysięcy dolarów wydanych na odpowiedź bezpośrednia Reklama … i zwroty, które się kumulują.

Znowu i znowu widziałem dwadzieścia do trzydziestu procent czytelników subskrybować 12-częściowy biuletyn e-mail … a następnie setki czytelników wydać trzysta dolarów na produkt sprzedawany w tych biuletynów e-mail.

Więc proszę, nie mów mi, że ludzie nie czytają reklam.

Z pewnością nie czytają ich dla Zabawy (chyba że są copywriterami). Zastrzeżenie jest jednak takie, że potencjalni klienci będą czytać reklamy tylko wtedy, gdy będą ciekawe.

Strona docelowa 1000 słów na temat budowania igloo nie zostanie zerknięta przez surfera. Ani 50-wyrazowa Reklama sprzedająca wosk surfingowy nie dostanie spojrzenia od Eskimosa.

Jesteśmy nękanym ludem i mamy za dużo do przeczytania. Nie będziemy tracić czasu na treści, które do nas nie przemawiają.

Wystarczy spojrzeć na nasze stoliki do kawy: są one załadowane drukowanymi subskrypcjami, które kumulują się miesiąc po miesiącu bez jednego spojrzenia. Spójrz na nasze czytniki RSS: wybrzuszenie z nieprzeczytanymi wpisami z zeszłego roku. Spójrz na nasze skrzynki pocztowe: zapchane biuletynami e — mailowymi-biuletyny e-mailowe, na które się zapisaliśmy-które kończą się w folderze o nazwie “później.”

Później nigdy nie przychodzi.

Oto lekcja do tej pory: twórz reklamy, które komunikują, co będzie warte dla Twoich potencjalnych klientów, jeśli poświęcą czas na przeczytanie Twojej promocji. I zrób to z nagłówkiem.

Jesteśmy bezwzględni, jeśli chodzi o to, kogo słuchamy. Kogo czytamy. Chcemy rozrywki. Korzyści …

  • Pomysły na grillowanie królika.
  • Nakładanie różu.
  • Tworzenie treści, które dobrze plasują się w wyszukiwarkach.
  • Mocowanie przegubu uniwersalnego.
  • Inwestowanie w obligacje skarbowe.
  • Płyniemy do St. Croix.
  • Odzyskanie serca kochanka.

Nie rozwiążesz wszystkich jej problemów. Ale jest to jeden ból, który twój produkt doskonale łagodzi. Jednak nigdy się o tym nie dowie, chyba że Twój nagłówek powie jej w jasny, zwięzły i przekonujący sposób.

Dlatego ponad jedną trzecią czasu poświęconego na promocję należy poświęcić nagłówkowi.

Jeśli nie więcej.

Szukając nagłówka, przejrzę naszą klinikę nagłówków magnetycznych. Wyciągnij sprawdzone metody reklamowe z półki i przeglądaj 39 pomysłów Caple. Przejrzę dane z poprzednich gazet. Podzielę kampanię, w której użyłem czterech lub pięciu różnych nagłówków dla tego, co było praktycznie tą samą kopią.

Ale powiedzmy, że twój produkt rozwiązuje więcej niż jeden problem. To pomaga młodemu człowiekowi w przejściu na wcześniejszą emeryturę, ale także zwiększa jego szanse na zakup wymarzonego samochodu i przyciągnięcie tej pięknej żony. Jakiego odwołania używasz w nagłówku?

Cóż, musisz wiedzieć, jakiej jakości pragnie twoja perspektywa większość.

To nie znaczy, że zaniedbujesz inne cechy. Ale strzelasz z dużej broni dla najszerszej grupy docelowej. I przekonwertować mokasyny z dodatkowymi korzyściami.

Z tego samego powodu możesz utworzyć więcej niż jedną reklamę.

To jest piękno reklam pay-per-click I stron docelowych. Twój produkt może oferować pięć korzyści, więc uruchamiasz pięć oddzielnych stron docelowych. Oczywiście, nie będzie nakładać, ale nic złego. Większość ludzi jest przekonana przez więcej niż jeden argument. Chcesz dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

I pamiętaj, aby nigdy nie mylić korzyści z funkcji. Pulpit nawigacyjny handlu online nie oznacza nic dla młodego inwestora. Szybkie transakcje czy … ale nie tak bardzo jak sprzedaż wystarczająco szybko, aby zatrzymać krwotok z handlu poszedł źle.

Ponownie, dwudziestoletni rekord zysków powyżej pięćdziesięciu procent nic nie znaczy dla młodego inwestora. Zamieniając $10,000 w $ 75,937. 50 w ciągu pięciu lat, jednak, robi.

Chodzi mi o to, że haczyki, które lubimy najbardziej, rzadko wyciągają najlepsze. Po prostu nie znamy wystarczająco dużo ludzi, by udowodnić nasze przeczucia. Musimy przetestować nasze pomysły na rynku.

Sprowadza się to do ustalonych zasad. W Internecie jesteś przed milionami ludzi. Wśród tych milionów jest niewielki procent, na który chcesz wpłynąć. Spróbuj uderzyć akord z tym procentem.  Zignoruj resztę.

Sprzedaj swoją dietę przeciwstarzeniową starzejącym się DOROSŁYM … ignoruj nastolatków ( którzy już myślą, że będą żyć wiecznie).

Zaoferuj lek na rzucenie palenia palaczom … nie tym, którzy już rzucili. Albo nawet nie zaczął.

Promuj książkę o pokonywaniu samobójstw dla urojonych optymistów, a stracisz pieniądze … podobnie jak książka o ambicji dla przewlekle przygnębionych.

Poznaj swoich odbiorców wewnątrz i na zewnątrz.

A potem stwórz nagłówek, którego nie mogą zignorować.

Demian Farnworth
St. Louis, Missouri
2013

Total
0
Shares
Related Posts

Link Building

Nie ma ważniejszego czynnika rankingowego niż linki. Jeśli chcesz rankingować, musisz mieć wiele linków wskazujących na Twoją stronę.…