Landing Page Makeover Clinic # 6 :EMKPress.com

Chociaż generalnie ograniczam się do przeglądania poszczególnych stron docelowych, pomyślałem, że interesujące może być ogólne spojrzenie na stronę wydawcy książek, ze szczególnym naciskiem na stronę główną. Carrie kicze jest wydawcą EMK Press. EMK Press to niszowe wydawnictwo specjalizujące się w książkach o adopcji. Znam Carrie od kilku lat, ponieważ mój sklep internetowy, AdoptShoppe, nosi kilka tytułów jej firmy. Carrie poprosiła mnie o przejrzenie/krytykę jej strony, aby pomóc jej wygenerować więcej subskrypcji newslettera, większą sprzedaż książek i bardziej skuteczną dystrybucję informacji.

Oto tło:

 • Gol
  Żadnych prawdziwych danych, ale o wiele więcej wszystkiego.
 • Problem
  Bieżąca strona główna nie spełnia oczekiwań.
 • Bieżąca Strona Docelowa
  http://www.emkpress.com/index.html
 • Strona / Reklama generująca kliknięcia
  Nie dotyczy

10-punktowa krytyka Mavena

EMKPress.comKliknij obraz, aby powiększyć widok

#1-Odwróć elementy banera. Aby logo można było kliknąć na stronę główną pod adresem www.emkpress.com nie indeks.strona html.

Użytkownicy sieci będą mieli tendencję do wyświetlania strony w szorstkim wzorze “F”, co oznacza, że lewy górny róg jest pozycją mocy, w której chcesz mieć silny element marki. Umieść logo EMK w tym miejscu z przylegającym tagiem, a natychmiast zorientujesz swojego gościa nieco lepiej i wzmocnisz proces rozpoznawania marki. Chcesz więcej linków wewnętrznych do celów SEO? Niech twoje logo kliknie na domenę główną, a nie na stronę indeksu. (Tak, to robi różnicę :=) upewnij się, że jest połączony na każdej stronie.

#2-rozważ silniejszą, bardziej odpowiednią linię tagów.

Prasa “Toolbox” może być kimkolwiek. Ponieważ nie używasz słowa “adopcja” w swoim logo lub nazwie, musisz wprowadzić adopcję do głównej części linii tagów. Rozwijasz koncepcję toolbox z dodatkowym tagiem-Dostarczaniem Narzędzi Dla Dzieci i dorosłych w rodzinach utworzonych przez adopcję – ale Linie 1 / tag muszą być krótkie, zwięzłe i mocne. Nie powinno być powodu do dalszych wyjaśnień. Jeśli tego potrzebujesz, twój tag wymaga przeróbki. 2 / stwierdzam, że fraza jest niezdarna i niezdarna. Myślę o budowaniu, tworzeniu, naprawianiu, tworzeniu. Założę się, że gdzieś w treści, którą już napisałeś, czai się lepszy tag. Ponadto linia Drugorzędna jest po prostu zbyt mała i ledwo czytelna w obecnej postaci.

# 3-Wybierz jedną czcionkę i używaj jej konsekwentnie.

Używasz tu kilku czcionek-zwykle jest to martwy gratis dla domowej, amatorskiej strony. Nie obraz, który chcesz projektować jako profesjonalny wydawca wysokiej jakości zasobów. Verdana jest bardzo czystą, przyjazną dla stron internetowych7 czcionką, która działa dobrze nawet w małych rozmiarach punktów. Georgia to również dobry wybór, jeśli lubisz czcionkę serif. Calibri jest również ładny, ale nowsze i starsze przeglądarki mogą nie rozwiązać go poprawnie. Trzymaj się z dala od Times Roman, który jest świetną czcionką do druku, ale na moje oczy i tak działa kiepsko w Internecie.

#4-zrzuć obraz z zestawu narzędzi, dodaj nowe tytuły z większymi, bardziej widocznymi obrazami.

Nie sprzedajesz skrzynek narzędziowych, więc dlaczego używasz obrazu skrzynki narzędziowej, który jest znacznie większy niż produkt, który faktycznie sprzedajesz? Również obraz uroku zostaje całkowicie utracony. Przedstaw biżuterię we własnym małym pudełku lub wstawce, aby podkreślić, że teraz nosisz linię biżuterii uroku adopcyjnego.

EMK PressKliknij obraz, aby powiększyć widok

# 5-rozważ przejście do formatu 3 kolumn.

Nie sądzę, aby Format 2-kolumnowy dobrze ci służył, zwłaszcza w płynnym ekranie, którego najwyraźniej używasz. Możesz wypróbować 3-kolumnowy, wąsko-szeroki-wąski format-statyczny lub pełnoekranowy-który pozwoli ci uzyskać znacznie więcej treści “powyżej zagięcia” i przed odwiedzającym w pierwszym przejściu. Masz zbyt wiele ważnych treści z widoku bez podpowiedzi, że jest więcej, jeśli ktoś przewija w dół.

#6-powiedz mi, że obrazy produktów są klikalne. Jedna strona na produkt.

Nie zakładaj, że odwiedzający wie – co robić-lub co chcesz, aby zrobił – kiedy dotrze do twojej strony. Powiedz im, poprowadź ich drogą prostą i wspomóż ich! Docenią twój czas. Nie mieszaj produktu na jednej stronie, chyba że odwiedzający może szybko dostać żart. (Kiedy kliknąłem na zdjęcie uroku, przeszedłem do formularza zamówienia. Kiedy nie dostrzegłem uroku, na początku myślałem, że jestem na złej stronie. Ktoś inny? Sprzedaż stracona.) Dodaj tytuły produktów pod spodem i spraw, aby były również klikalne.

#7-podziel swoją strukturę nawigacji na poziom podstawowy, wtórny, a nawet trzeciorzędny.

Nie wszystkie sekcje witryny mają jednakowe znaczenie. Więc myśl w kategoriach hierarchii informacji/celu. Tak więc, na przykład, jeśli dystrybucja informacji i sprzedaż książek są główną funkcją witryny, nadaj im podstawowy status, a nawet trochę je rozwiń. Status wtórny to O Nas, Kontakt z nami, Media, Linki, Mapa strony itp. (Nie widziałem mapy strony. Weź jedną.) Nie mieszaj sekcji media Z O nas, zrób to osobną sekcję. Dodaj zdjęcia do BIOSu pracowników, ponieważ zawsze ładnie rozgrzewają firmę, gdy ludzie widzą ludzi stojących za stroną.

# 8-Zachowaj funkcję wyszukiwania w jednym miejscu na wszystkich stronach. To samo dotyczy zapisywania się do newslettera.

Odwiedzający są leniwi i chcą tego, czego chcą, kiedy chcą, więc upewnij się, że pole wyszukiwania jest widoczne i zawsze w tym samym miejscu. Ponadto daj ludziom możliwość “pozostawienia czegoś”, takiego jak ich imię i adres e-mail na każdej możliwej stronie. Dlaczego nie do newslettera?

#9-podkreśl wszystkie zalety zamawiania od Ciebie w szybko czytanym, punktowanym formacie. Urozmaicić grafikę lub dwa.

Ponieważ wiesz, że ludzie przychodzą do Ciebie z poczuciem “kryzysu”, adres ich potrzebę szybkiego, in-your-face informacji bezpośrednio na stronie głównej. Szybko wysyłasz? Powiedz im. Wysyłasz za granicę? Powiedz im. Zorganizuj swój materiał według rodzaju kryzysu lub innych schematów organizacyjnych, które miałoby sens dla Twojego gościa, który ma problem i przychodzi do ciebie po rozwiązanie.

EMK PressKliknij obraz, aby powiększyć widok

#10 – masz darmowe rzeczy do udostępnienia? Nie ukrywaj tego, podkreśl to!

Zmień pasek nawigacji, aby czytać, bezpłatne przewodniki dla rodziców i zaznacz tematy, które omawiasz, zarówno na stronie głównej, jak i na stronie sekcji. Chcesz dodać potencjalnych klientów do swojej wewnętrznej bazy danych? Zapytaj ludzi o imię i e-mail i pozwól im pobrać tyle lub tak mało, jak chcą. Zaproponuj dodanie ich do listy newslettera (otrzymasz kolejne zdjęcie opt-in) lub inny rodzaj listy ogłoszeń nowego tytułu. Ale zorganizuj materiał dla odwiedzających, Ułatw im przeglądanie. Według tematu, autora, nawet świeżości (jeśli jest to np. całkiem nowy download.) Nie podkreślaj również tytułów (ani żadnego tekstu), które nie są ze sobą powiązane.

Rekomendacja Bonusowa

SEO, SEO, SEO. Twoja strona potrzebuje wielkiego SEO makeover, aby pomóc najlepszym potencjalnym klientom znaleźć cię za pośrednictwem organicznego (bezpłatnego) wyszukiwania w Google, Yahoo itp. Ale to inny rodzaj makijażu na inny czas 🙂

Dziękuję Carrie Kitze za wsparcie dla Heifer International.

Oto Twoja szansa na kolejną metamorfozę strony docelowej copywritingu Mavena!

Masz stronę docelową, która jest bardziej kupa niż pop? Chcesz podzielić się z czytelnikami Copyblogger? Gotowy, aby umieścić trochę własnej “skóry w grze” dla Maven Makeover? Następnie postępuj zgodnie z kliknięciem, aby uzyskać wszystkie szczegóły na stronie docelowej Mavena. (Proszę pamiętać, że jestem zarezerwowany na nowe gratis critiques do 11/1. Jeśli jesteś zainteresowany prywatną krytyką/metamorfozą, napisz do mnie bezpośrednio. Ilość miejsc ograniczona.)

Total
0
Shares
Related Posts