Jak Jeden Inteligentny Ruch Może Przyciągnąć Stałą Uwagę

Jaka jest ta statystyka, na której najbardziej zależy większości blogerów? Czy są to odsłony stron, lokalizacja odwiedzających, witryny odsyłające lub subskrybenci? Wiem Dla mnie i większości innych blogerów, coraz więcej subskrybenci jest priorytetem, który jest dość wysoko na liście.

Dlaczego? Subskrybenci to ludzie, którzy powiedzieli, że chcą przeczytać lub usłyszeć, co masz do powiedzenia. Chcą pozostać w kontakcie, prawdopodobnie dlatego, że dostarczasz wartość, która poprawia ich życie w takiej czy innej formie. Subskrybenci są twoim stałym źródłem ruchu, gdy nie jesteś zalany ruchem w mediach społecznościowych, a twoje rankingi Google nie są tak świetne.

W tym poście chcę przyjrzeć się prostej metodzie, której użyłem, aby zwiększyć moich subskrybentów, którą możesz wdrożyć dzisiaj. Co ważniejsze, jest to coś, co będzie nadal pracować dla ciebie przez wiele lat, jeśli dobrze położysz fundamenty.

Badania Słów Kluczowych

Zanim pomyślisz, że już to wszystko słyszałeś, wytrzymaj ze mną. Badanie słów kluczowych może być czasochłonne, nudne i często skutkować znalezieniem słów kluczowych o dużym natężeniu ruchu z dużą konkurencją. Nie tym się dzisiaj z Wami podzielę. W rzeczywistości chodzi o znalezienie słów kluczowych z “przyzwoitym” ruchem i minimalną konkurencją, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć się w pierwszej dwudziestce wyników.

Po pierwsze, chcę, żebyś spojrzał na najpopularniejsze strony Wikihow. Są to najbardziej popularne strony ” Jak ” na całej stronie i mogą być wielką pomocą dla inspiracji.

To, czego powinieneś szukać, to “jak to zrobić”, które są związane z Twoją niszą. Najczęściej bloguję na temat rozwoju osobistego i samodoskonalenia, więc szukałem rzeczy, które mogłyby poprawić życie ludzi w ogóle. O czymkolwiek piszesz, sprawdź czy znajdziesz jakieś jak treści, które odnoszą się do twojego tematu. Zauważysz, że w pierwszych kilkuset wynikach większość artykułów ma setki tysięcy wyświetleń. Oznacza to, że chociaż te artykuły mogły mieć skok ruchu od takich jak Digg lub Stumbleupon, aby uzyskać taki ruch, prawdopodobnie otrzymują wiele poleceń w wyszukiwarkach.

Najlepszą rzeczą w przypadku poleceń w wyszukiwarkach jest to, że są one stałe, a gdy już włożysz w pracę, aby je zdobyć, odwiedzający prawdopodobnie będą przychodzić przez długi czas. Konkretną stroną, którą znalazłem na przykład, była “jak zaprzyjaźnić się”, która jest idealna dla mojej niszy, a także tematu, na który mam pewną wiedzę ze względu na częste podróże i przeprowadzki.

Teraz, gdy masz kilka pomysłów z listy, umieść słowa kluczowe w zewnętrznym narzędziu słów kluczowych Google. Oczywiście możesz po prostu wyszukać “jak”, ale mam nadzieję, że to ćwiczenie dało ci inspirację do niszowych zwrotów, których możesz użyć później w tym poście na blogu. Upewnij się, że podczas korzystania z tego narzędzia używasz funkcji dokładnego dopasowania, aby uzyskać bardziej realistyczną liczbę wolumenów wyszukiwania.

Po znalezieniu słowa kluczowego związanego z Twoją niszą i frazy, która otrzymuje 1,000 + dokładnych zapytań meczowych miesięcznie, jesteś gotowy na następną część. Na marginesie zrób szybkie wyszukiwanie w Google, aby sprawdzić konkurencję, lub innymi słowy, zobaczyć, jak trudno byłoby ocenić tę frazę. To czego szukasz to:

  • Ile stron w top wyniki mają swoją frazę w tytule
  • Jak “mocne” są domeny w rankingach-czyli about.com jest bardzo silny
  • Ile stron backlinków w 6-10 pozycjach ma

Dzięki tym kryteriom powinno być łatwo stwierdzić, czy fraza odnosząca się do twojej niszy i ” jak ” będzie łatwa do rangi, czy nie.

Tworzenie ebooka (czas na pisanie!)

Gdy już masz swoje słowo kluczowe, musisz podać rozwiązanie, odpowiedź. Większość zapytań są ludzie, którzy szukają rozwiązań swoich problemów lub zapytań i często robią sporo, aby uzyskać odpowiedź.

W moim przypadku postanowiłem spędzić większość dnia (konkretnie sobotę) i napisać ebooka o tym, jak ludzie mogą rozwiązać to, czego szukają, jak zdobyć przyjaciół. Mój eBook ma 24 strony, chociaż twój nie musi być tak długi. Powodem, dla którego wspomniałem, że powinno to być istotne dla twojej niszy wcześniej, jest to, że powinieneś mieć pewną wiedzę na ten temat, ponieważ to Ty będziesz musiał rozwiązać problem.

Użyłem Open Office (za darmo) do utworzenia ebooka, który ma wbudowany Kreator eksportu do PDF. Przechowuje również wszystkie linki zwrotne, których większość twórców PDF nie robi, więc gorąco polecam.

Konfigurowanie Strony Docelowej

Wspomniałem, że zamierzam pomóc ci zwiększyć subskrybentów RSS i to jest dokładnie to, co teraz podkreślam. Przede wszystkim chcesz upewnić się, że Twoja strona docelowa, niezależnie od tego, czy jest to statyczna strona html, czy post na blogu, jest dobrze zoptymalizowana pod kątem SEO w witrynie. Po skonfigurowaniu mojej strony “jak zaprzyjaźnić się” zrobiłem mój adres URL http://www.pluginid.com/how-to-make-friends/ a tytuł zawierał tylko te słowa kluczowe.

Inną rzeczą, którą zrobiłem na stronie docelowej, było stworzenie prostej grafiki ebooka do pobrania, aby pomóc ludziom wizualizować, co otrzymają. Możesz zapłacić $20 na forach Digitalpoint, aby uzyskać jeden z nich lub jeśli masz Photoshopa, zrób szybkie wyszukiwanie ebooka actionscript w Google, a znajdziesz kilka fajnych rozwiązań. Sam zrobiłem swoje.

Tak więc, to, co zrobiłem tutaj, to ułożyła prostą stronę docelową pokazującą nowy eBook, z jego grafiką i skrzynką subskrypcji e-mail, aby otrzymać go za darmo. Ta skrzynka subskrypcji została powiązana bezpośrednio z moją rejestracją mailową feedburner. Wspomniałem również na stronie, że będzie to zapisywać ludzi do moich regularnych aktualizacji, ale że nie zostaną spamowani i mogą zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie (ponieważ jest to prawda).

Pobieranie Linków I Moje Wyniki

Istnieją setki, jeśli nie tysiące artykułów na temat tego, jak uzyskać linki, więc nie będę tutaj wchodził w szczegóły. Zasadniczo dla osób bez wiedzy SEO linki są jednym z najważniejszych czynników uzyskania pozycji strony w wyszukiwarkach. W teorii chcesz uzyskać jak najwięcej odpowiednich linków, jak możesz wskazując na swoją stronę z tekstem kotwicy jest taki sam jak tytuł Twojej strony ” jak … ’.

Gdy to zrobisz, w ciągu kilku tygodni powinieneś zacząć otrzymywać ruch i subskrybentów kanałów. Dla mnie wyniki były o wiele bardziej nagłe, więc można było doświadczyć tego samego wyniku. Po pierwsze, w ciągu tygodnia od skonfigurowania strony otrzymałem już setki docelowych odwiedzających stronę:

 

(Obecnie ponad 2000)

Pamiętaj, że większość tego ruchu pochodzi z rankingu na drugiej stronie Google. Niedawno przeniosłem się na pozycję 8 na pierwszej stronie wyników.

Ruch ten doprowadził również do wzrostu liczby subskrybentów kanału. Pamiętaj, że w ciągu 5 miesięcy od uruchomienia witryny udało mi się urosnąć do około 500 subskrybentów, nie jest to niesamowite osiągnięcie, ale też nie jest złe. Od czasu wdrożenia tego jednak zyskałem ponad 100 subskrybentów w nieco ponad tydzień i przynosi mi to nowych subskrybentów na bieżąco.

Subscriber Increase

Nie czytajcie tego i odkładajcie na później; idźcie tam i róbcie to i zacznijcie tworzyć własne wyniki, a nie być obserwatorem wyników innych. Jest w tym tyle potencjału, a ja mam jeszcze jeden w kolejce. Dzień, w którym pisałem ebooka, powinien przynieść mi korzyści na wiele lat.

Total
0
Shares
Related Posts